Утеплення фасадів Петрівка

Мета утеплення фасаду – знизити загальний коефіцієнт теплопередачі за рахунок додавання матеріалів з низькою теплопровідністю. Зовнішня ізоляція стін в будівлях є важливим фактором досягнення теплового комфорту для мешканців, так як зменшує небажані втрати тепла і може значно знизити енергоспоживання систем опалення та охолодження. Необхідно додати, що немає матеріалу для утеплення будинків, який може повністю запобігти втраті тепла, а тільки її мінімізує.

Важливість та переваги утеплення будинку

Крім вищесказаного, утеплення фасадів старого або погано утепленого будинку стало незамінним для:

  • зниження ризику утворення конденсату і появи цвілі на холодних стінах;
  • поліпшення енергетичних характеристик будівель;
  • значного збільшення вартості вашого будинку.

Теплоізоляція в першу чергу заснована на дуже низьку теплопровідність газів в порівнянні з рідинами і твердими тілами і, таким чином, вони є хорошим ізоляційним матеріалом, але лише в певному стані (наприклад, в пенообразной структурі). Повітря та інші гази зазвичай є хорошими ізоляторами, але головна перевага – відсутність конвекції. Тому багато ізоляційні матеріали (припустимо, полістирол, або те саме утеплення пінопластом) функціонують просто за рахунок наявності великої кількості заповнених газом кишень, які запобігають великомасштабну конвекцію. У всіх типах теплоізоляції видалення повітря з порожнин додатково знижує загальну теплопровідність ізолятора.

З чим можна працювати?

Можна виділити три важливі категорії ізоляційних матеріалів, заснованих на специфікації хімічного складу, з якого вони виготовлені.

Полістирол (різновид пінопласту)

Полістирол сьогодні використовується більш ніж в 50% всіх ізоляційних матеріалів. Цей утеплювач простий в обробці, має низьку в’язкість і високі електротехнічні показники в області надвисоких частот. Обмеження щодо ізоляційного матеріалу в основному пов’язані з протипожежним захистом.

Мінеральна вата

Ізоляційні плити з мінеральної вати в основному виготовляються з природних гірських порід і тому не є горючими. Також можливе нанесення більш темних кольорів на системи з плитами з мінеральної вати. В області збереження температури утеплення мінватою виступає за максимальне управління вологістю, яке зменшує утворення водоростей і цвілі.

Мінеральна піна

Ізоляційні панелі з мінеральною піни призначені для повністю мінерального і екологічного будівництва. Система сертифікована екологічним знаком, що робить утеплення квартир більш усвідомленим кроком. Ізолюючий ефект панелей з мінеральної піни дещо менше, ніж у інших матеріалом, але вона забезпечує відмінну теплоізоляцію влітку, не є горючою, відповідають нашій природному середовищі і забезпечують приємний клімат всередині будинку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)