Утеплення фасадів Вітряні гори

З настанням холодів проблема обігріву житлового приміщення і максимального збереження в ньому тепла виходить на перший план. Вирішуватися вона може різними способами (заміна вікон, радіаторів опалення і т.д.), але одним з найбільш ефективних є утеплення зовнішніх фасадів. Особливо актуальний цей вид послуг в тому випадку, коли ви є «щасливим» власником житла в панельному будинку, побудованому років 20-30 назад. Холодні, промерзають стіни, цвіль, грибок – найчастіші неприємності, з якими доводиться стикатися власникові.

Переваги утеплення фасадів

Серед них можна виділити наступні: збереження тепла (всередині температура буде вище на 5-7 градусів); хороша звуко- і -шумоізоляція; захист від конденсату і полою на вікнах, а також цвілі і грибка на прилеглих стінах; значна економія на опаленні / кондиціонуванні приміщення.

Матеріали для утеплення фасадів

Найбільш популярними і затребуваними матеріалами для зовнішнього утеплення будинків і квартир, є пінопласт або мінеральна вата різного ступеня щільності. Утеплення пінопластом має ряд переваг, в силу чого він зазвичай використовується частіше. З ним можна досить швидко і просто працювати, та й матеріал досить дешевий за вартістю. Утеплення ж фасаду мінватою буде за ціною значно вищою.

Ціна послуг

Ціна на утеплення фасадів є комплексною і включає в себе багато різних параметрів: поверх і кількість поверхів в будинку (для перших двох поверхів ціна зазвичай нижче); загальна площа робіт; обраний замовником матеріал для роботи, його товщина і щільність. Деякі фірми пропонують замовникам оформити колективну заявку на виконання робіт, що може значно знизити їх вартість. Оскільки стан більшої частини житлового фонду в Україні, на жаль, залишає бажати кращого, дана послуга є досить затребуваною на ринку. І серед представленого розмаїття замовнику залишається лише вибрати надійну компанію

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)