Утеплення фасадів Голосієво

Утеплення фасадів, будинків і квартир – ваше здоров’я і комфорт.

Для значного зменшення витрат на опалення, більшість власників будинків приватного сектора і квартир рішуче налаштовані на утеплення фасадів свого житлового будови.

Питання утеплення завжди актуальні, а тому власниками житла розглядаються безліч варіантів, а оскільки матеріал, призначений для утеплення, має свою ціну, то при визначенні оного є & nbsp; вагомим аргументом при виділенні з бюджету сім’ї енної суми на сам матеріал і, власне, роботу.

Самий бюджетний варіант – утеплення пінопластом, хоча деякі вважають, що ця робота на перший погляд проста, і з нею може впоратися будь-яка людина, але все ж в кожній справі існують «секретні» технологічні прийоми і свої нюанси. Тому тут слід врахувати, що утеплення будинків – це справа професіоналів.

Якщо фасади будинків можна (і навіть потрібно) утеплювати пінопластом, то утеплення квартир проводиться в основному з використанням мінеральної вати. Цей матеріал має високу пористість і низьку теплопровідність. У зв’язку з цим в квартирі можна досягти комфортного температурного режиму. До того ж, шар мінеральної вати з великим успіхом захистить ваше житло від гризунів.

Звідси випливає, що утеплення мінватою – це не тільки тепло і комфорт, а ще і надійний захист вашого житла.

Ваше здоров’я в наших руках!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)