Малярні роботи

Малярные работы

Безкоштовна консультація

Будь-які малярські роботи – це завершальна стадія як внутрішньої, так і зовнішньої обробки, проведення їх мається на увазі в процесі ведення будівельних і реконструкційних заходів. Для того щоб результат був якісним, слід дотримуватися певного алгоритму дій: спочатку зводяться стіни і перегородки, далі вони ж штукатуряться, після того, як всі поверхні вирівнюються, можна приступати до монтажу систем опалення, водопостачання і каналізації, а також до проведення електромонтажних робіт. Наступна стадія – це заливка стяжки підлоги, і тільки після того, як будуть виконані гіпсокартонні роботи при необхідності їх проведення, можна приступати до підготовки поверхонь для подальшого фарбування або нанесення шпалер.

Будь-яке з декоративних покриттів, що використовуються сьогодні, здатне виконувати одночасно кілька функцій, як мінімум, додати поверхням стін і перегородок більш естетичний зовнішній вигляд і збільшити термін їх експлуатації. Якщо розглядати таке рішення в рамках дизайну приміщення, то можна сміливо говорити про те, що саме малярні роботи відіграють одну з провідних ролей, так як з їх допомогою можна задати тон загальному стилю.

Малярські роботи мають на увазі проведення цілого комплексу операцій, кожна з яких виконується при дотриманні певних технологічних вимог.

Як грамотно організувати проведення малярних робіт

В першу чергу, слід правильно підготувати приміщення, в якому доведеться працювати. Вікна повинні бути встановлені, двері – навішені, меблі – винесена з кімнати, що дозволяє забезпечити більш якісне освітлення і знизити вологість повітря. Для того щоб підготувати поверхні до фарбування, потрібно попередньо ліквідувати старий шар, виконати шпаклювальні роботи, вирівняти і загрунтувати поверхні. Тільки після цього може бути виконано фарбування стелі та стін.

Від яких критеріїв залежить якість виконання малярних робіт

Спочатку варто звернути увагу на такий фактор, як температура в робочому приміщенні. Вона не повинна бути нижче 6 ° C. Якщо є необхідність виконати обробку в зимовий період, то обов’язковою умовою є наявність системи опалення.

Якщо мова йде про фарбування фасадів, то краще проводити її в похмуру погоду, сонячні дні відводять для обробки затінених ділянок, фарбування стін всередині приміщення не передбачає подібних обмежень.

Правила нанесення фарби

Для виконання професійних малярних робіт фахівець використовує певний інструмент: валики – великий і маленький, що відрізняються довжиною ворсу, телескопічну ручку, краскопульт, ванночку для фарби. Попередньо проводиться підготовка стін під фарбування.

Якщо мова йде про фарбування стін валиком, то воно здійснюється в два шари з фарбування внахлест – це дозволить уникнути нерівномірності кольору. У важкодоступних місцях застосовується малий валик або кисть.

Краскопультом же поверхні забарвлюються в три шари, а майстер при цьому чекає повного висихання кожного з них перед нанесенням наступного. Аналогічно виконуються ті чи інші коригування.

Поклейка шпалер різного типу

Необхідність проведення тих чи інших маніпуляцій при нанесенні такого покриття залежить виключно від того, з яким матеріалом належить працювати майстрам. Природно, підготовка стін до поклейки шпалер повинна бути виконана в обов’язковому порядку. Бюджетними вважаються паперові шпалери, які, однак не відрізняються довговічністю і не здатні приховати суттєві дефекти, а тому вимагають ідеального вирівнювання стін.

Вінілові припускають наявність двох шарів, така текстура ідеально згладжує нерівності, але коштують вони дорожче і передбачають застосування спеціальних клейових складів.

Склошпалери, призначені під фарбування, мають характерний фактурний малюнок і клеяться встик. Фарбувати в подальшому їх можна неодноразово, вони не бояться вологи і не горять, проте самотужки такі шпалери наклеїти точно не вийде, так як в цьому випадку потрібна відповідна фахова підготовка.

Бамбукові шпалери під фарбування виготовлені з волокон целюлози і синтетичної тканини. Форму вони утримують ідеально, так само як і приховують наявні дефекти поверхні. Перефарбовувати їх можна до 10 разів, а тому така поклейка шпалер забезпечує довговічність покриття і істотну економію.