Утеплення фасадів Пуща-Водиця

Разом з черговим подорожчанням комунальних послуг, багатьом спадає на думку здорова думка, що суми можна і потрібно якось зменшити. Одним з таких способів, які довели свою ефективність, є утеплення фасадів. Завдяки професіоналам компанії «Дім ремонту», квартира або приватне домоволодіння нарешті отримає належний рівень кліматичного комфорту. Одноразове вкладення швидко окупиться і стане довговічним, стабільним фактором економії: за даними досліджень до 20-35% тепла «йде» саме через неутеплені стіни, змушуючи власника збільшувати витрата палива.

Власники житла в багатоповерхівках також часто страждають від недостатньої теплоізоляції. Утеплення квартир скоротить витрати на додатковий підігрів кімнат побутовими приладами взимку і кондиціонування – влітку. З урахуванням сучасних тарифів, сума економії виходить досить відчутною. Грамотна ізоляція фасаду може окупитися вже на третій сезон.

Комфорт взимку і влітку

Стандартна захист будівлі не завжди справляється зі своїми функціями. Утеплення будинків дозволить уникнути перегріву житла влітку і тепловтрат взимку. І не тільки. Додаткова ізоляція забезпечить:

  • підвищену захищеність стін від несприятливих погодних умов;
  • збереження теплової енергії, яка не буде розсіюватися крізь несучі конструкції;
  • зниження температури в приміщенні на 2-4 ° С в жаркий період;
  • перенесення «точки роси», захист від впливу конденсату стін будівлі (утеплення пінопластом, пінополістиролом);
  • кращий рівень звукоізоляції.

Утеплений фасад запобігає появі цвілі і грибка в приміщеннях, блокує вогкість.

Використання різних матеріалів дозволяє отримати ізоляцію з потрібними посиленими властивостями, такими як захист від вуличного шуму, підвищена тепло- або пароізоляція. Пінопласт незамінний в кліматичній зоні з високою вологістю, а утеплення мінватою – єдино можливе рішення для дерев’яного фасаду. Для кожного варіанта фахівці компанії «Дім ремонту» підберуть оптимальний утеплювач, швидко і якісно проведуть монтаж, а при необхідності – ремонт і оздоблення фасаду за адекватною і обґрунтованої вартості.

Довіртеся професіоналам, перестаньте гріти вулицю за свої гроші і подаруйте своєму будинку комфортний мікроклімат.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (48 оценок, среднее: 4,67 из 5)