Утеплення фасадів – основний крок до теплого і затишного будинку.

Основні матеріали для утеплення будинків – це мінеральна вата і пінопласт. У чому ж їх відмінності і переваги? Давайте розбиратися.

Плюси мінеральної вати

Утеплення мінватою захистить вас від неприємних сюрпризів. Адже дана сировина не схильна до загоряння. Крім того, паропроникність мінеральної вати до 10 разів вище, ніж у пінопласту.

Переваги пінопласту

А ось утеплення пінопластом дасть споживачеві не тільки «теплі» зовнішні стіни, але і утеплений фундамент, даху, внутрішні стіни, а також перекриття між поверхами.

Цінова політика на мінеральну вату і пінопласт залежить від виробника, а також товщини і щільності матеріалу. В основному вони знаходяться в одному сегменті.

Утеплення квартир – це те, над чим варто задуматися вже зараз.

Квітникарство (укр. Квітніцтво) – житловий масив у Подільському районі Києва. Розташований на північ від Нивок між вулицями Маршала Гречка і Стеценка.

Складається з мікрорайонів «Квітникарство-1» (від площі Валерія Марченка до Північно-Сирецькій вулиці), «Квітникарство-2» (від Північно-Сирецькій вулиці до видавництва «Київська правда») і групи будинків по вулиці Сальського. Масив забудовувався одночасно з сусідніми Нивки п’яти- і дев’ятиповерховими панельними і цегляними житловими будинками з кінця 1950-х по кінець 1960-х років; окремі будівлі будувалися до початку 2000-х років. Назва масиву – від розташованих в околицях квітництва і фруктових садів.

На схід від Квітництва розташовані завод «Квазар-мікро» і лісопарк Сирецький гай; на захід – дачне селище Берковец, на південь – Нивки, на північ – фруктові сади радгоспу «Пуща-Водиця» та масив Виноградар.

Через масив проходять тролейбуси і автобуси, що повідомляють Виноградар зі станціями метро «Нивки» та «Сирець», неподалік від масиву, в Сирецькому лісопарку, знаходиться кінцева зупинка тролейбусного маршруту № 5.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)