Висока вартість енергоносіїв не найприємнішим чином відбивається на цінах за опалення. Заощадити бюджет, забезпечивши при цьому належний рівень комфорту, можна відмовившись від централізованого опалення. Автономна система дозволяє самостійно встановлювати температурний режим, а значить контролювати витрати. Не варто забувати і про те, що важливу роль в цьому питанні відіграє якісне утеплення будинків.

Теплоізоляція дозволяє довше зберігати тепло всередині приміщення, роблячи будівлю менш енерговитратним. Одним з найважливіших етапів є утеплення фасадів, яке вирішує відразу кілька завдань:

  • Підвищує комфорт в приміщенні.
  • Суттєво економить кошти на енергоносіях.
  • Дозволяє оновити зовнішній вигляд будівлі.

Як утеплювач використовують два матеріали: мінеральну вату і пінопласт.

Особливості матеріалів

Утеплення пінопластом дешевший спосіб, який, тим не менш, дозволяє досягти необхідного результату. До головних достоїнств даного матеріалу можна віднести дешевизну і низька вага.

Утеплення мінватою коштує трохи дорожче, однак ціна цілком компенсується рядом корисних якостей: стійкістю до хімічних речовин і вогнетривкість.

І пінопласт, і мінеральна вата не гниють, не поглинають вологу, тому відмінно підходять для утеплення квартир.

Кинь Грусть – історична місцевість в Києві.

У 60-х роках XIX століття господарем Кинь-Грусти став Стефан Кульженко, який працював спершу в київських друкарнях, а потім створив власне видавництво, яке вважалося одним з кращих в Російській імперії. З того часу і понині місцевість отримала другу назву – «Дача Кульженка».

В середині 2007 року, на території званим «Садівництвом» були знищені теплиці і розпочато будівництво житлового комплексу «Паркове Місто»

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)