Утеплення фасадів Саперне поле

У приватних будинках і квартирах для підвищення внутрішнього комфорту і економії енергоносіїв проводять утеплення фасадів. Залежно від технічних умов та / або особистих переваг така ізоляція може монтуватися як всередині, так і зовні будівлі. Другий варіант має деякі переваги.

Зсув точки роси при утепленні

Точкою роси називається температура повітряної маси, при якій випаровування перетворюються в конденсат. Якщо ця позиція Ви знаходитесь у приміщенні, то волога буде осідати на поверхні стіни з усіма витікаючими наслідками. Утеплення квартир дає можливість зміщення цієї точки всередину кладки або бетонного блоку, де утворення конденсату зводиться до мінімуму.

Внутрішній монтаж

Коли утеплення будинків проводиться зсередини, то ізоляція перешкоджає впливу теплого повітря приміщення на стіну. Тобто, він витрачається в меншій мірі, отже, господарі економлять на енергоносіях. Але тут є один неприємний нюанс: точка роси може виявитися між несучою стіною і ізоляційним матеріалом. Крім того, утеплення пінопластом всередині приміщення знижує технічні можливості дизайну (складніше повісити шафа, картину або дзеркало).

Зовнішній монтаж

Утеплення мінватою або пінопластом зовні практично повністю виключає можливість утворення конденсату на внутрішній поверхні стіни. В даному випадку збільшується ККД захисту, яка відсікає від кладка не теплий, а холодне повітря. Крім того, в кімнатах поверхню стін залишається твердою, що полегшує кріплення дизайнерських і технічних елементів.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)