Штукатурка фасаду

Безкоштовна консультація

Будь-яке сучасне приміщення вимагає присутності зовнішнього декоративного шару на фасаді, без якого воно буде виглядати досить убого. Різні варіанти обробки поверхні дозволяють прикрасити і облагородити будь-яку будівлю, крім того, з їх допомогою вирішують і інші, практичні завдання.

Для чого потрібна декоративна штукатурка

Шар такого покриття забезпечує надійний захист стіни від негативних впливів ззовні, продовжуючи термін служби стін і роблячи їх довговічними. Крім того, декоративна штукатурка забезпечує додатковий комфорт і затишок завдяки своїй здатності утримувати тепло. В результаті приміщення більш надійно захищаються від вологості, проникаючої з вулиці. Чи не проб’ються через якісну обробку будинку або будь-якого іншого будови навіть мікроорганізми, не кажучи вже про комах.

Основні переваги декоративної штукатурки, призначеної для проведення зовнішніх оздоблювальних робіт

На сьогоднішній день такий варіант вважається одним із самих бюджетних, коли мова йде про обробку фасадів. Головне, нанести декоративну штукатурку правильно. Для цього слід спочатку вивчити всю інформацію про властивості такого матеріалу і оцінити технологію. В результаті можна отримати покриття, яке не боїться вологості і відрізняється чудовими показниками паропроникності. Професійні будівельники цінують такий матеріал за:

  • звукоізоляцію;
  • тепловий захист;
  • простоту нанесення;
  • широкий вибір кольорів.

Найпоширеніші види декоративної штукатурки

Таке покриття класифікується в залежності від речовини, яка використовується в якості основи. Таким чином виділяють:

  • Мінеральну штукатурку – варіант найдоступніший, базою якої є цемент. Вона легко піддається фарбуванню і її можна поліпшити, додаючи спеціальні домішки. Міцність такого покриття з часом тільки підвищується.
  • Акрилова штукатурка випускається на базі смол, досить грамотно використовувати спеціальні добавки для того, щоб стінки з таким покриттям могли «дихати». Штукатурка даного типу не боїться цвілі і грибка.
  • Силіконова штукатурка вважається універсальною, однак і коштує трохи дорожче. В якості основи такого складу виступає полімер, здатний забезпечити підвищений захист будівлі від негативних проявів і пропонує широкий вибір кольорів.
  • Силікатна штукатурка ще іменується рідким склом. Такий варіант краще використовувати для обробки фасадів з пористих матеріалів.

Будь-яка з перерахованих декоративних штукатурок є складним структурованим речовиною, в складі якого присутні наповнювачі, що моделюють елементи і сполучні.