Утеплення фасадів Мишоловка

В умовах нашого нестабільного клімату і постійно зростаючих тарифів, утеплення фасадів буде правильним і вигідним рішенням. Від того, наскільки якісно буде утеплено наше житло, буде залежати рівень комфортного проживання в ньому.

Зима близько!

Перед настанням холодів багато хто задається питанням – як утеплити житло? Як створити в квартирі або будинку сприятливий мікроклімат, знизити витрати на опалення, уникнути появи цвілі і грибка? Відповідь начебто простий – утеплення фасадів. При цьому, деякі намагаються самостійно вирішити питання, покладаючись на власний досвід або поради друзів.

Ніякої самодіяльності!

Варто нагадати – помилки в монтажі, тріщини між плитами утеплювача, і навіть неправильний вибір матеріалів чреваті наслідками. Це вже не кажучи про складності і небезпеки висотних робіт для непідготовлених людей. Звідси висновок – звичайно ж, утеплення фасадів потрібно довіряти професіоналам. Тільки фахівець порадить, яке утеплення краще застосувати у вашому конкретному випадку, який теплоізоляційний матеріал підійде до ваших стінах, допоможе з підбором, будь то утеплення пінопластом або утеплення мінватою.

Вата та пінопласт на фасаді?

Саме! У кожного з цих утеплювачів є свої переваги і особливості застосування. Мінеральна вата – екологічно чистий продукт, не виділяє парів формальдегіду, при цьому є негорючим матеріалом. Чи не гниє, не боїться комах і гризунів, і до того ж дає прекрасну звукоізоляцію, що теж важливо. Фасадний пінопласт – довговічний, що не токсичний, також не становить загрози житла в пожежному відношенні. На ньому практично не з’являється грибок і цвіль. Має меншу вагу, ніж мінвата і нижчу вартість. Але повторимося – щоб утеплення квартири або будинку було виконано максимально швидко і якісно, ​​варто звернутися за допомогою до фахівців, вони ж підберуть відповідний матеріал.

Утеплення фасадів – це ж дорого ?!

Чи не дорожче, ніж електро- і тепловтрати на протязі року. Саме для розрахунку доцільності робіт, аналіз тепловтрат повинен проводити фахівець, завдання якого – знайти вразливі місця, які дійсно потребують утеплення. Тільки підійшовши до питання створення «теплого житла» за допомогою професіоналів, ви уникнете великих і непотрібних витрат. Адже вартість матеріалів і робіт повинна безпосередньо співвідноситися з результатом від утеплення. Якщо говорити конкретніше – ви повинні отримати зниження витрат на тепло- і електроенергію, яка йде на опалення або кондиціонування вашого житла.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)