Утеплення фасадів Подільський район

Утеплення фасадів вашого будинку, квартири з Відмінним майстром заощадить тепло в холодну пору року і ваші фінанси на багато років ! Адже ми знаємо, що в наш час якісно зроблена робота, дає гарантію того що тепло ваших квартир не буде більше обігрівати холодне повітря зовні! Утеплення фасадів або як його ще називають утеплення будинку – єдиний вихід пережити холодну зиму і мокру похмуру осінь в Подільському районі.

Але якщо ви бачили утеплення зовні, то, повірте, воно існує і всередині будинків не обов’язково робити утеплення зсередини до того ж це не практично відбирати у себе квадрати і зав’язуватися з ремонтом. Вам нечувано пощастило, якщо живете в будинку з непоганою теплоізоляцією. Більшість панельних будівель прошиваються усіма вітрами, заливаються дощами, рішення є герметизація швів і фасадні роботи роблять спеціально навчені люди їх основне заняття промисловий альпінізм. У найхолодніші зими, буває, температура на сходових клітинах багатоповерхівок ідентична морозу на вулиці. А як же жити, коли стіни кутових квартир постійно покриті грибком, а вогкість на них така, що шпалери тримаються тільки завдяки щільно приставлена ​​меблів. А меблі просочується вологою і цвіте. Але ми знаємо, як з цим покінчити раз і назавжди!

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР

Утеплення квартир – єдине недороге рішення, яке дозволить вам не мерзнути взимку, не страждати від спеки влітку, і позбутися від шкідливого грибка.

Утеплення можна проводити як зовні, так і зсередини, утеплення всередині – на сходових клітках і в коридорах, і в самих приміщеннях. Утеплення стін всередині приміщень – популярний і недорогий метод оформлення закладів громадського харчування, клубів, офісів.

Важливо розуміти !!! Утеплення стін і утеплення фасадів в Подільському районі також, як утеплення стін зовні це так би мовити оборот слів по скільки утеплювач не несе енергії і є всього лише ізоляцією між погодою на вулиці і комфортом в будинку, я б сказав інакше, він працює, як термос, це було б правильніше, проведемо аналогію, коли ви в термос заливаєте гарячу воду вона, там довше зберігає свою температуру, відповідно якщо заллєте холодну вона буде довше прогріватися під впливом навколишнього середовища.

Таким чином утеплення будинку дозволяє вам в зимовий період убезпечити себе від морозу, але це не найважливіше, існує поняття точка роси, трохи розповім про те, як це працює – в холодну пору року внутрішній обігрів (батареї, каміни, центральне опалення) намагаються обігріти повітря і стіну яка виходить на вулицю в той же час вуличний холод наполегливо охолоджує цю стіну і стіна волею не волею стає полем битви холоду і тепла, як правило перемагає холод і на стіні, шпалерах виступає волога (так звана точка роси) з часом вона переростає в грибок і ми бачимо чорні плями.

Як цього уникнути? Насправді точку роси неможливо усунути вона в будь-якому випадку буде присутній, але не засмучуйтеся її можна змістити, використовуючи найпростіше утеплення фасаду і я вам рекомендую утеплення зовні, по скільки утеплення зсередини, є на перший погляд економічніше, але має багато мінусів: зменшення простору , ремонт в квартирі і багато іншого.

Повернемося до утеплення стін зовні після того, як буде виконана оздоблення фасадів, фронт тепла і холоду зміститься на стик пінопласту і стіни, тому як пінопласт поглинає холод, а стіна благополучно прогрівається, далі в літній період все відбувається навпаки. утеплювач поглинає сонячні промені і виснажливу спеку, тим самим не прогріватися стіна і в кімнаті збережуться прохолода, таким чином можна сказати ви вбиваєте двох зайців, можна було б поговорити про економію тепла, тобто (газу, електрики) в зимовий період, а в літній кондиціонер, а відповідно електрику, але я впевнений ви і самі знаєте скільки ви витрачаєте ми допоможемо вам з економити.

В середньому, утеплення фасадів квартири в Подільському районі обходиться у вартість хорошого холодильника, але ж куди приємніше охолоджувати продукти в спеціальній камері, ніж відчувати себе «холодцем на дивані», вірно? Технологія такого підвищення комфорту складна, вона вимагає високого рівня підготовки і кваліфікації. Щоб у вас вдома було затишно, ми ретельно закриваємо пінопластом всі стіни, попередньо обробляючи їх. Для закріплення листів пінопласту використовуються кілька видів профілю, спеціальної сітки, клею, особливих дюбелів. Фінальний акорд – це надання стіні естетичності, обробка штукатурної і фарбування. Вже почалася дощова осінь, але ще не пізно покликати наших висотників, і забезпечити себе непроникною для будь-якої погоди бронею. Головне – не відкладайте до холодів! Ми робимо утеплення фасадів в Подільському районі різноманітно і завжди якісно!

Ми працюємо в наступних мікрорайонах:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)