Теплоізоляція будівель і споруд особливо актуальна в умовах суворого клімату, коли хочеться зробити опалення найменш енерговитратним, тим самим заощаджуючи гроші і не завдаючи великої шкоди екології.

За сучасними технологіями утеплення будівель не обов’язково має на увазі значне збільшення товщини стін. Утеплення промислових будівель і житлових будинків передбачає використання самого утеплювача, найчастіше пінополіуретану, щелочестойкой фасадної сітки, клею і, залежно від системи теплоізоляції фасадів будівель, металевих конструкцій. Теплоізоляція будівель вважається надійною і довговічною, якщо контур теплоізоляції є суцільним.

При якісній роботі утеплення фасадів будівель не тільки гарантує захист від промерзання, а як наслідок – цвілі, але і створює привабливий дизайн, завдяки декоративній обробці.

Рибальський острів знаходиться в межах міста Києва, на правому березі Дніпра, між Оболонню і Подолом. Зараз є переважно промисловим районом.

Насправді є півостровом, проте історично склалося, що використовується саме топонім «Рибальський острів», можливо, через більш короткої і зручної форми.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)