Декоративна штукатурка

Декоративная штукатурка

Безкоштовна консультаціяІнтер’єрна штукатурка – універсальний, дуже цікавий оздоблювальний матеріал, який привнесе розкіш, стиль та вишуканність будь-який інтер’єр, в якому використовується. Із застосуванням штукатурок можна створювати неповторні шедеври чи робити класичне, гармонійне оформлення. До речі, з’явився матеріал не вчора – він був відомий ще під час Ренесансу. Тоді оздоблення стін відносили до складних, ручних робіт, коштували вони дорого. Сьогодні декоративна штукатурка ціну за 1м2 має доступну, але ви повинні розуміти: роботи варто замовляти у професіоналів. Самостійно декоративного ефекту ви не досягнете. Натомість фахівці «Дім Ремонту» завжди готові допомогти. Оздоблення декоративною штукатуркою (ціна за роботу) розраховується за квадратний метр. Ви можете замовляти лише послугу нанесення чи роботу з матеріалом.

Гладка і рельєфна штукатурка не втрачає актуальності, незважаючи на велику кількість інших матеріалів, технік обробки. До речі, такі склади чудово маскують дефекти стін, які можуть використовуватися без складної тривалої підготовки поверхонь. Ціна за роботу з декоративною штукатуркою стартує з позначки 89 грн. за метр. Сама декоративна штукатурка ціну за м2 має різну, вона залежить від конкретної лінійки продукції.

Види штукатурки для внутрішньої обробки

Існують різні види штукатурки для внутрішнього оздоблення, кожен має свої особливості. Застосування матеріалу в оформленні приміщень дозволяє створювати сучасні інтер’єри та образи під старовину, робити лаконічне, витончене або оригінальне, помітне оформлення. Якість фінішного покриття залежатиме від рівня професіоналізму майстра, тому тут краще обійтися без експериментів. Грамотний фахівець здатний створити ефектні візерунки, зображення або просто ідеально гладкі стіни.

Види декоративної штукатурки з урахуванням складу:

 • полімерні;
 • мінеральні;
 • структурні;
 • силіконові.

Якщо говорити про фактури, то найзатребуваніші рішення – флокова, фактурна, венеціанська штукатурки. Використовуючи спеціальні техніки нанесення, можна досягати різних декоративних ефектів – старіння, розтріскування, шорсткості, об’ємності, рельєфності, мокрого шовку. Робота має бути грамотною, копіткою, акуратною, виконуватись із суворим дотриманням технології. Тільки у такому разі ви можете розраховувати на ідеальні результати.

Високо затребувані в сучасних інтер’єрах панно – малюнки із застосуванням декоративної штукатурки створюють у різних тематиках, без обмежень за розмірами. Може використовуватися декоративний розпис, трафарет, ліпнина. На панно з декоративної штукатурки ціна за 1м2 буде вищою, ніж за просте оздоблення стін.

Венеціанська штукатурка

Венеціанська штукатурка з’явилася ще в Стародавньому Римі – на той час мармур вважали найбільш доступним і затребуваним оздоблювальним матеріалом. Після обробки каменю для застосування у будівельних та оздоблювальних цілях утворювалася велика кількість крихти, пилу. Практичні майстри вирішили використати відходи для обробки стін. Так і з’явився безшовний пиловий мармур – прабатька сучасної венеціанської штукатурки.

Технологія швидко стала затребуваною, особливо у тих місцях, де не можна було застосовувати звичайний камінь (наприклад, через обмежену площу). Сьогодні натуральний мармур просто дуже дорого коштує, трудомісткий у роботі – замовники шукають практичніші, доступніші варіанти. Венеціанська штукатурка під мармур відповідає цим вимогам – вона гарно виглядає, припускає різні технології нанесення, порівняно недорога. У руках професіонала матеріал стає чарівним – фінішне покриття нагадує справжній витвір мистецтва, розставить акценти, прикрасить будь-який інтер’єр, зробить його унікальним, свіжим.

Фактурна штукатурка

Фактурну штукатурку відрізняє наявність вираженого рельєфу та унікальна текстура. Причини популярності – відмінні естетичні, експлуатаційні параметри, висока вогнетривкість, несхильність до негативного впливу вологи, екологічність. Оздоблення фактурними штукатурками дозволяє отримувати справді яскраві, унікальні інтер’єри.

Матеріал пластичний, зручний у роботі. Але нагадуємо – самостійно, особливо без належних навичок та вмінь, досягти відмінного результату буде майже неможливо. Зверніться до майстрів компанії «Дім Ремонту», і ви залишитеся задоволені вибором. Фактурні штукатурки імітують дерево, шовк, оксамит, природний камінь, навіть натуральну шкіру. До речі, на декоративну штукатурку ціна за 1м2 доступна за рахунок співпраці безпосередньо з виробниками та офіційними постачальниками.

Штукатурка наноситься на будь-які поверхні – від пластику до бетону. Попередня складна підготовка не потрібна. Плюс для вас: штукатурна суміш замаскує невеликі дефекти, згладить нерівності.

Шовкова штукатурка

Шовкова штукатурка – модерновий оздоблювальний варіант. Вона має вигляд полотна, що наноситься на стіну. Подібний результат досягається за рахунок наявності у складі волокон шовку, бавовни, целюлози. Додатково в суху суміш включають полімерні компоненти. Це дозволяє досягати максимальної пластичності в результаті розведення.

Шовкова штукатурка створює багате оздоблення стін – все за рахунок незвичайної, глибокої текстури. Відіграє роль різноманітність декоративних ефектів (включаючи блискітки), широка кольорова гама. Шовк – декоративна штукатурка для оформлення найрізноманітніших інтер’єрів. Головне, що вона розкішна, довговічна, має адекватну ціну та проста у нанесенні (для грамотного майстра).

Плюси штукатурки під шовк:

 • Можливість одержання цілісної єдиної поверхні без швів.
 • Досить просте та швидке нанесення.
 • Відсутність потреби у підготовці стін до обробки.
 • Можливість проведення дрібного ремонту.
 • Універсальне призначення

Штукатурка під камінь

Камінь – стародавній будівельний та оздоблювальний матеріал. Він красивий, міцний, представлений різними варіантами щодо декору, кольору. За умови дотримання технологій можна створити надійну споруду на віки. Декоративні кам’яні стіни візуально нагадують ті, що були у старовинних замках чи затишних заміських будинках.

Штукатурка під камінь – чудова альтернатива природному матеріалу, дорогому, складному в обробці. Основу суміші складає подрібнений до стану порошку природний камінь. Щоб маса нормально витримувала негативні впливи факторів середовища, стабільно тримала форму, до неї додають слюду, кварцовий пісок, цемент, крихту мармуру, пластифікатори, вапно.

У продажу представлені різні типи покриттів під натуральний камінь – вони різняться між собою за фактурою наповнювача. Останній може бути дрібно- та крупнозернистим, визначає тип фактури готової поверхні. Якщо потрібні гладкі стінки під камінь, застосовують суміш порошкоподібного типу.

Штукатурка під бетон (лофт)

Інноваційні ідеї щодо обробки інтер’єрів квартир, будинків, комерційних приміщень вимагають від дизайнерів використання відповідних матеріалів. Популярні сьогодні стилі:

 • лофт;
 • індастріал;
 • гранж.

Як створити ідеальні стіни для таких інтер’єрів? Декоративна штукатурка лофт під бетон – практичний, універсальний вибір. Вона імітує бетонну стіну та дозволяє створювати відповідну атмосферу. Матеріал гармонійно поєднується зі склом, металом та ін.

Штукатурка під бетон підходить для створення гладких, полірованих, нерівних поверхонь із шорсткістю та іншими текстурними елементами. Технологія доступна, на обробку багато часу не потрібно. Готова стіна має високу стійкість до руйнувань. Вибір текстур широкий – замовник може вибирати будь-який варіант на власний смак.

Залишились питання?

Гарне, сучасне оздоблення – не мистецтво, а результат високої майстерності. Їм володіють спеціалісти компанії «Дім Ремонту». Беремося за реалізацію проектів будь-якої складності, великим, постійним замовникам надаємо знижки. Робимо все можливе для налагодження довгострокових партнерських відносин. Також проводимо зовнішнє оздоблення фасадів. Для цього використовуємо штукатурку баранець – універсальну, лаконічну, практичну. А також мозаїчну штукатурку – вона має солідний вигляд, має високі декоративні характеристики.

Цікавить ціна на декоративну штукатурку за 1м2? Актуальна інформація представлена ​​у прайс листі. Ми завжди на зв’язку та готові виконати необхідні розрахунки. Ціна на роботу з декоративною штукатуркою розраховується окремо.