Вапняна штукатурка Marmorino

Безкоштовна консультація

Інновації, які прийшли в будівельну галузь, дозволили створити декоративну штукатурку «Марморіно», ціна за роботу з обробки поверхні цим матеріалом доступна, тому багато хто вибирає саме цей варіант.

З чого складається декоративна штукатурка Marmorino

Суміш «Марморіно» складається з екологічних та паропроникних матеріалів. У його складі знаходяться:

  • подрібнений мармур (крихта завбільшки 0,5-0,8 мм);
  • білий цемент або вапно як в’яжуча основа;
  • набір полімерних добавок: латексні, акрилові, силіконові. Добавки надають стійкості до температурних, водних та фізичних впливів, а також для підвищення довговічності матеріалу.

Переваги Marmorino

Штукатурка «Марморіно», що займає лідерство серед оздоблювальних матеріалів, виділяється своїми перевагами:

  • імітує старовинний камінь, який відполірувало час;
  • просте нанесення. Перед роботою не потрібна спеціальна підготовка поверхонь;
  • безперервний малюнок єдиного покриття нагадує зрізану мармурову плиту. Стики та шви відсутні;
  • протистоїть волозі, температурним перепадам, не стирається.

Вартість робіт у Києві з обробки декоративною штукатуркою Marmorino

Досвідчені працівники «Дім Ремонту» проведуть роботи з обробки приміщень штукатуркою «Марморіно» та утеплення стін. При використанні “Марморіно” ціна за роботу визначається виходячи з розмірів приміщення та технології нанесення. У Києві середня ціна «Марморіно» за м2 становить близько 736 гривень.

Майстри компанії «Дім Ремонту» виконують роботи з обробки декоративною штукатуркою «Марморіно» і ціна за роботу тут одна з найнижчих у Києві.

Доступна ціна за роботу в Києві на обробку стін декоративною штукатуркою дозволяє використовувати її в будь-яких приміщеннях: житлових, офісних, ресторанах і т.д. д. Що дозволяє створювати незвичайний дизайн.

Якщо ви хочете зробити будинок оригінальним та неповторним, необхідно використовувати послуги професійних майстрів, які мають великий досвід роботи та використовують креативний підхід до кожного замовлення.

Декоративна штукатурка Marmorino за ціною роботи практично не відрізняється від інших способів обробки, але виглядає таке рішення більш стильно і ефектно. Це найпопулярніше дизайнерське рішення. При її покупці бажано уважно вивчити експлуатаційні характеристики та зовнішній вигляд виробу, після чого можна вибрати потрібний матеріал для оздоблювальних робіт будь-яких приміщень у житловому будинку.