Вапняна штукатурка Veneziano

Безкоштовна консультація

Венеціанська штукатурка все сильніше завойовує ринок. Вона ефектна, практична, довговічна і вже багато років не виходить з моди. Такий вид обробки підходить як для житлових, так і для офісних приміщень, кафе, ресторанів і т. д. Правильне застосування венеціанки дозволить покрити стіни та стелю покриттям з імітацією різних матеріалів: мармуру, граніту, оніксу, яшми тощо. Вона відрізняється від інших видів своєю фактурою з імітуванням поверхні з гладкого каменю. Для досягнення такого ефекту використовується мука таких природних каменів як мармур, граніт, малахіт, онікс, кварц. У компанії «Дім Ремонту» ціна м2 за роботу венеціанською штукатуркою нижча, ніж у конкурентів. Майстри виконують ремонт із творчим підходом, який необхідний у діях із декоративною штукатуркою.

Склад венеціанської штукатурки

З давніх-давен не відбулося кардинальної зміни технологій виробництва та складу венеціанки. На сьогоднішній день до складу венеціанської декоративної штукатурки входять

  • кам’яне борошно. Зрозуміло, що мармур не зможе задовольнити всі потреби, тому його замінюють на інші камені. Різні фракції цього матеріалу дозволяють створювати більш якісні та природні візерунки;
  • сполучний компонент. Тут використовується гашене вапно, латексний або акриловий матеріал;
  • барвники. Серед найбільш застосовуваних відтінків виділяються: біла, сіра, коричнева, зелена. Насичені, приглушені або м’які кольорові гами допомагають створити натуральні барвники. Перловий блиск покриттю дає перламутр, що додається;
  • віск. Цим матеріалом закінчують покриття стін або стель. Віск потрібний для захисту поверхні від забруднення чи запилення. Крім цього, віск, проникаючи всередину шару, додає у покриття блиску та соковитості.

Вартість робіт з нанесення венеціанської штукатурки

Якісне оздоблення внутрішніх частин приміщень зроблять фахівці «Дім Ремонту» у Києві. Дана компанія надає послуги з обробки та утеплення стін. При нанесенні венеціанської штукатурки застосовують ручний та машинний способи. Професіонали у Києві якісно нанесуть венеціанку за ціною за роботу від 200 гривень. Це ціна за 1 м2 під час обробки внутрішніх частин приміщень.

Сам процес нанесення цього матеріалу вимагає досить великих витрат праці та наявності досвіду, тому ціна за роботу може здатися великою, але оброблена поверхня з лишком компенсує всі витрати.

Професіонали компанії «Дім Ремонту» пропонують послуги з відділу поверхонь, ціна венеціанської штукатурки за роботу м2 повністю себе виправдає, так як майстри виконають свою роботу на найвищому рівні. Ціна в Києві за роботу венеціанською штукатуркою виправдовує будь-який витрачений бюджет, оскільки приміщення стають дуже колоритними та привабливими та не розчарують жодного відвідувача.