Декоративна штукатурка стін Марсельський віск

Декоративна штукатурка стін Марсельський віск

Безкоштовна консультація

Ми використовуємо всі сучасні матеріали та способи оздоблення для створення гарних, яскравих, стильних інтер’єрів. Бажаєте чогось незвичайного? Тоді вам може сподобатися марсельська штукатурка. Вона підходить для створення інтер’єрів у класичному стилі або типу прованс, модерн. Також стіни, оброблені марсельським воском, просто створюють незвичайну атмосферу у будинку. Тип обробки гармонійно узгоджується з предметами обстановки, виконаними з натуральних екоматеріалів. Для марсельського воску ціна роботи розраховується індивідуально – вона залежить від складності проекту, параметрів об’єкта. Можна використовувати штукатурку в чистому вигляді або в комбінації із природним каменем, пісковиком. Просто залиште заявку онлайн або по телефону – і ми відповімо на ваші запитання, розрахуємо вартість робіт за м2.

Переваги обробки стін марсельським воском

Марсельська штукатурка – дуже фактурний, благородний оздоблювальний матеріал, рельєфний різновид венеціанської декоративної штукатурки. Після рівномірного розподілу, надання бажаної фактури та повного висихання шару утворюється гладке полотно з характерними заглибленнями. Ефект природного шліфування виходить натуральним та дорогим одночасно.

Працюючи з марсельським воском майстри «Дім Ремонту» використовують із візуалізації колеровку. Об’єм стінам надають світлі поверхні і затемнені заглиблення. Така гра стає можливою завдяки високому рівню майстерності фахівців – новачок техніку на високому рівні не виконає. Техніка ідеально підходить для:

  • розставляння акцентів в інтер’єрі, локального декорування;
  • створення самостійного фону для текстилю, меблів;
  • повного перекриття стін у єдиному концепті;
  • фактурного зонування.

Штукатурка марсельський віск – ідеальний вибір для оформлення приміщень у стилях лофт, мінімалізм, ретро, ​​прованс, скандинавія, бароко, кантрі, класика. Колірування робиться переважно в теплій або холодній пастельній гамі.

Ціна на роботи

Наша компанія «Дім Ремонту» надає послуги з обробки стін повного циклу. На марсельський віск ціна за роботу буде розрахована під час подання заявки. У середньому, цінник становить від 350 гривень за квадратний метр. Але ви можете розраховувати на знижки при об’ємних роботах, оптових замовленнях. У будь-якому разі вартість роботи за м2 буде названа одночасно і залишиться постійною в процесі співпраці.

Ціна за работу декоративної штукатурки Марсельський віск на 2024 р.

Види робіт Ціна, грн./м2
Акрилова декоративна штукатурка Марсельський віск від 300 грн.
Підготовка стін під декоративну штукатурку від 150 грн.
Грунтовка стін від 15 грн.
Шпаклювання стін від 140 грн.
Поклейка склополотна від 60 грн.
Шпаклювання відкосів від 140 грн.
Поклейка багетів від 60 грн.
Фарбування багетів від 40 грн.

Відповіді на часто задавані питання щодо штукатурки Марсельський віск