Монтаж вентильованих фасадів

Безкоштовна консультація

Компанія «Дім Ремонту» пропонує послуги по монтажу навісних вентильованих фасадів в Києві та Київській області. Завдання для компанії, яка виконує роботу по вашому фасаду – пояснити вам всі переваги даної технології перед іншими, і створити вам довговічне, надійне і красиве зовнішнє покриття вашого будинку на довгі десятиліття.

Звертайтеся в компанію “Дім Ремонту”, яка має багатий досвід роботи, надає гарантії і шанує свою репутацію. Сподіваюся, що даний матеріал буде вам корисний при вашому виборі.

Навісний вентильований фасад – система, що складається з облицювальних матеріалів, які кріпляться на сталевий оцинкований, сталевий нержавіючий або алюмінієвий каркас до несучого шару стіни або до монолітного перекриття. За зазору між облицюванням і стіною вільно циркулює повітря, який прибирає конденсат і вологу з конструкцій.

Вентильовані фасади бездоганні по дизайну, ефективні по теплоізоляційним і звукоізоляційні властивості екологічні конструкції.

установка вентфасада в Киеве

Практичність

Вентильовані фасади відрізняє практичність у використанні, простота обслуговування і догляду, швидкий і недорогий монтаж.

Вентильований фасад для будинку, свого роду, легкий але теплий “пуховик” – будівля дихає, але при цьому захищене від зовнішніх впливів – снігу, дощу, морозу і спеки. 100% -ним перевагою вентильованого фасаду є те, що між зовнішнім покриттям (плити з керамограніта, профнастилу і т.п.) і безпосередньо зовнішньою частиною стіни будівлі, знаходиться повітряний прошарок, яка служить “термоамортізатором” між впливом зовнішньої температури і температурою стіни будівлі . Завдяки цій вентильованого прошарку, матеріали несучої стіни довше зберігаються в цілості.

Зовнішній вигляд

Будинки, облицьовані із застосуванням технологій монтажу вентильованих фасадів, мають привабливий зовнішній вигляд за рахунок застосування сучасних оздоблювальних матеріалів. Як облицювання застосовуватися різноманітні використані матеріали. Найбільш часто стикаються сайдингові панелі, профільований лист металу (профнастил), керамограніт, металлокасети, пропонуємо п панелі.

внешний вид вентфасада

Керамограніт – спресована і обпалена глина. Надійний і водостійкий оздоблювальний матеріал, дуже міцний і твердий, зберігає довгий час свій первісний тон. Вентильована сторона з керамограніта – хороший вибір за прийнятну вартість. Панелі з керамограніта відрізняються особливою міцністю і надійністю. Керамограніт має досить багату кольорову палітру, і будівлі можна надати не тільки сучасний, а й дуже естетичний вигляд, правильно поєднуючи і комбінуючи кольори і фактури.

Натуральний граніт (як правило камінь) – за зовнішнім виглядом дуже цікавий, водостійкий. Можливо відзначити, то що період його експлуатації майже безмежний. Наприклад, гранітний фасад, згідно зі свідченнями експертів, протримається як мінімум 500 років. Один недолік – значна ціна.

Композитні панелі – припускають собою листи алюмінію з прошарком з поліетилену. Прості в монтажі, вологостійкість. Вентильований фасад з композитних алюмінієвих панелей прослужить для Вас як мінімум 50 років.

вентфасад и сайдинг

Фіброцемент – надійний, вогнестійкий і екологічно найчистіший матеріал. Створюють його з армуючих волокон, цементу і мінеральних наповнювачів. Фіброцемент стійкий до вологи і розкладанню.

Сайдингові панелі. Сайдинг для вентильованих фасадів може бути дерев’яним, вініловим, залізним або просто оцинкованим. Більш затребувані вінілові і оцинковані залізні матеріали. Панелі подібного сайдингу надійні, міцні, прості, і, то що важливо, легкодоступні за вартістю.

Металлокасети – виробляються з оцинкованих металевих листів, покриті полімером. Базою даного використаного матеріалу є холоднокатаний лист, укритий з двох країв прогрунтована цинком, що оберігає від іржі.

Види навісних фасадних систем також різноманітні. Може бути фасад з утепленням, а може і без. Вентильований фасад без утеплювача має зазор між навісною системою з плитами і стіною будівлі. Це забезпечує природну вентиляцію і саме повітря всередині системи є теплоізолятором. Інший вид вентильованої фасадної системи, передбачає наявність утеплювача (найчастіше мінераловати). Тут внутрішній простір заповнюється плитами з мінеральної вати, а її товщина залежить від кліматичної зони застосування. Для среднеконтінентальний клімату досить утеплювача товщиною 50-100 мм, для більш північних районів – понад 150 мм. Для захисту утеплювача від руйнування під дією вологи і морозів, застосовують захисну плівкову мембрану. Між зовнішнім шаром мембрани і внутрішнім шаром, що покриває фасад, залишається зазор в 40-60 мм, для природної вентиляції. Така система працює як термос, довго не віддає внутрішнє тепло назовні.

монтаж вентфасадов в Киеве

Вентильовані фасади – технологія монтажу

Перед виконанням монтажу вентильованих фасадів потрібно обстежити і оцінити стан поверхонь, що облицьовуються. Стіни повинні бути надійними, наявність нетривких підстав не тільки сприяє зменшенню терміну служби облицювання, але і є потенційно небезпечним.

Правильний монтаж навісних вентильованих фасадів не дає великого навантаження на несучі стіни, що теж оберігає їх від руйнування. Технологія монтажу вентильованих фасадів передбачає підготовку стін перед установкою металоконструкцій, закладення щілин, тріщин, обробку протигрибковим розчином. Для правильного кріплення і розподілу несучих профілів на фасаді, а також попереднім розрахунком матеріалів, необхідно скласти кошторис.

Фахівці нашої компанії виконають проектування і монтаж вентильованих фасадних систем якісно і в строк.

схема вентфасад

Метод вентильованих фасадних систем дає можливість утримувати тепло, створити умови для виведення зайвої вологості зі стінки, і здійснити найбільш сміливі архітектурні рішення.

Система профілів для зовнішнього монтажу панелей виконується з алюмінієвих, металевих або оцинкованих напрямних. Залежно від типу облицювання комплект профілів різниться за матеріалом, і по конструктиву. Для профнастилу досить буде металевих горизонтальних або стрімких профілів, прикріплених на кріплення. Для вентфасадів з облицюванням касетами з алюмінієвого композиту або керамогранітом, як правило, досить тільки вертикальних профілів. Для граніту або HPL з прихованим кріпленням, потрібен комплект з алюмінієвих профілів. Розрахунок кількості профілів, в кожному конкретному випадку, проводиться фахівцем, який точно знає які навантаження повинна витримувати дана система.

Основним перевагою вентильованого фасаду перед штукатурною системою є його тривалий період служби. Вентфасад зберігає власний прекрасний вид чимало років, не береться розтріскування, не зажадає перефарбовування, добре ремонтопрігоден, володіє найбільш солідний вигляд.

Конструктивні особливості підвісних фасадів

Сучасні підвісні вентильовані фасади дуже різноманітні. Будь здатний підібрати той облицювальний матеріал і утеплювач, що йому до душі. Грунтовно закріплені до несучої стіни, вони здійснюють захищає функцію, цим самим продовжуючи період експлуатації споруди.

монтаж навесных фасадов

Переваги

При правильному монтажі вентильований фасад має ефект термоса – в зимовий час зберігає тепло, а в літній сезон – свіжість. Відбувається дане внаслідок того, то що між стіною і облицюванням циркулює повітряний простір, що ускладнює формування конденсату і прибирає вологу. Повітряна шар в остаточному результаті дає можливість зберегти гроші в підігріві і в кондиціонуванні будівлі.

Алюмінієвий профіль, що використовується при монтажі, простий і міцний, а крім того не іржавіє. Дане гарантує багаторічний період експлуатації і дає можливість несучій стіні переносити досить велику вагу оздоблювальних матеріалів.

Застосування цієї технології дає можливість сховати нерівності, тріщини і інші недоліки стіни. Просто зберігати акуратність фасаду.

Монтаж вентильованих фасадів зобов’язані здійснювати тільки грамотні експерти. Дану роботу часто просто не можна здійснити, не вдаючись до пропозицій промислових альпіністів. Компанія «Дім ремонту» володіє грамотними професіоналами, які зможуть в найкоротші терміни здійснити монтаж вентильованого підвісної фасаду за розумну вартість.

Вартість монтажу вентильованих фасадів 2021

Прайс-лист і ціни на вентильовані фасади Ціна, грн. / М2
Касетний вентильований фасад від 1800 грн
Металевий вентильований фасад від 1800 грн
Алюмінієві вентильовані фасади від 400 грн
Вентильований фасад з профнастилу від 1500 грн
Вентильований фасад з граніту від 2300 грн
Композитні вентильовані фасади від 1800 грн
Клінкерна вентильований фасад від 2100 грн
Фасадні HPL панелі від 2200 грн
Мийка вентильованого фасаду від 350 грн
Демонтаж вентильованого фасаду від 180 грн
Фасади з пластикового сайдингу від 1200 грн
Вентильований фасад з фіброцементних плит от 2000 грн
Вентильований фасад з керамогранита от 2000 грн
Утеплення вентильованих фасадів від 180 грн
Монтаж вентильованого фасаду від 650 грн
Ремонт вентильованого фасаду від 3500 грн
Видалення написів з вентильованого фасаду від 1000 грн
Ремонт і заміна профнастилу вентильованого фасаду від 1500грн
Усунення течі вентильованого фасаду від 4500 грн
Ремонт і заміна керамограніта вентильованого фасаду від 1500 грн
Ремонт примикань вентильованого фасаду від 2500 грн / м.п.
Ремонт і заміна касет з композиту вентильованого фасаду від 1500 грн
Ремонт і заміна граніту вентильованого фасаду від 1500 грн
Дрібна реконструкція вентильованого фасаду від 700 грн
Алюмінієва система каркаса для вентильованого фасаду від 450 грн
Оцинкована система для вентильованого фасаду від 320 грн

Відповіді на поширені запитання – вентильовані фасади