Описание объекта

Комфортне, сучасне і затишне житло – мрія кожного. Але, іноді, головною проблемою після покупки житла є утеплення балкона. Раніше цієї непримітної частини квартир не особливо приділяли увагу, але в сучасному світі з балкона створюють неймовірні локації, просторі кабінети, універсальні вітальні і навіть шикарні спальні.

Перед тим, як утеплити балкон, важливо підготуватися заздалегідь і розуміти особливості цього непростого процесу:

  • приберіть все зайве;
  • закрийте стики і тріщини;
  • зробіть монтаж пенополистерола;
  • зробіть укладку паро- та гідробар’єру.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете утеплити балкон власноруч – звертайтеся до фахівців, які зроблять ваш балкон теплим, красивим і затишним!

Затишно і тепло незалежно від погоди за вікном – дві основні відмінності утепленого будинку, котеджу або квартири. Найвищі результати по теплоеффектівності досягаються зовнішнім утепленням стін, коли бетон і цегла закриваються від негативного впливу вітру і дощу спеціальними матеріалами. Це ж правило актуально, якщо передбачається утеплення балкона або лоджії. Щоб уникнути появи вологи, цвілі і промерзання, професіонали використовують 2 основних утеплювача.

Пінопласт

Для теплоізоляції частіше вибирають пінопласт товщиною 5 см або 10 см. Матеріал для утеплення балкона зовні Київ буває двох підвидів: звичайний або спінений (екструдований пінополістирол). До позитивних якостей обох варіантів відносять:

  • низьку теплопровідність і водопоглинання;
  • невелику питому вагу;
  • стійкість до лугів і кислот;
  • простоту установки.

Грамотно встановлені утеплювачі будуть надійно захищати балкон від опадів і проникнення холоду довгі роки.

Мінеральна вата

Екологічний матеріал, за допомогою якого вдається не тільки утеплити балкон, але і надійно захистити від зовнішніх звуків. Як і попередні екземпляри, мінеральна вата для зовнішнього утеплення балкона має низьку теплопровідність і не схильна до руйнівної дії хімічних речовин. За структурою щільніше, еластичнішою, і, не горючий (показник по вогнестійкості досягає 1000 ℃). Випускається в продаж у вигляді плит або рулонного покриття, то дозволяє вибирати найбільш підходящий вид для монтажу.