Описание объекта

Утеплення фасаду, утеплення даху, монтаж профнастилу

Часи, коли балкони асоціювалися виключно з складуванням речей і сушінням білизни, давно пройшли. Сучасні господарі намагаються використовувати кожен куточок квартири раціонально. Тому часто вони приєднують балкон до кімнати, перетворюють його в кабінет або куточок для відпочинку. Щоб використовувати це додатковий простір круглий рік, необхідно спершу якісно утеплити балкон.

Зовнішнє утеплення балкона

Дотримуючись законів фізики, утеплення балкона зовні більш ефективно захистить приміщення від теплової втрати. Так як житловий простір при цьому не зменшується, є можливість використовувати більш щільні утеплювачі (від 10 см).

Зовнішнє утеплення балкона має ряд переваг:

  • виконується промисловими альпіністами, що економить час процедури;
    мінімальний шум і безлад в квартирі при виконанні робіт;
    альпіністи зможуть дістатися до самих недоступних ділянок, що забезпечить високу якість утеплення.

Матеріали для утеплення балкона зовні

Утеплити балкон можна за допомогою різних матеріалів. Екструзійний пінополістирол відмінно підходить для теплоізоляції квартири. Це щільний і міцний матеріал, стійкий до вологи. Має невеликий коефіцієнт теплопровідності. Пінопласт вважається найбільш бюджетним варіантом. При цьому у нього також низький коефіцієнт теплопровідності і висока міцність. Також для утеплення можна використовувати мінеральну вату. Який з варіантів підійде в конкретному випадку, визначає тільки майстер.

Після утеплення необхідно провести зовнішню обробку. Найпростіший спосіб – це обштукатурювання фасаду з подальшим фарбуванням. Але часто утеплення балкона зовні в Києві завершують обробкою вінілової вагонкою або сайдингом.