Акрилова штукатурка Fiji

Безкоштовна консультація

Внутрішнє оздоблення приміщень має велике значення. Впливає на психоемоційний стан всіх людей. Для виконання оздоблювальних робіт всередині приміщень майстрами нашої компанії «Дім Ремонту» часто використовується акрилова декоративна штукатурка Fiji. Безпечний матеріал зручний у роботі. Використовується для обробки не вологих приміщень.

Що являє собою штукатурка Fiji

Ефектне декоративне покриття є однорідною масою, що відповідає еталонному зразку, без будь-яких сторонніх домішок. На висихання одного шару при температурі +20 ° C потрібно 3-6 годин. Повне висихання можливе за 12 годин. Крупнозернисту речовину використовують для виконання робіт за температури від +5 до +35 °C. Відносна вологість повинна бути не більше 70%. Зберігають штукатурку в герметично закритих ємностях не менше 12 місяців, уникаючи заморожування.

Використовуючи матеріал, вдається створювати поверхні з ефектом бетону, каменю, мармуру. У виготовленій на акриловій основі моделюючій масі є мармуровий наповнювач.

Штукатурка використовується для нанесення на

  • стіни;
  • стеля;
  • елементи внутрішнього декору.

Результат приголомшливий. Задовольнить вас навіть у разі, якщо ви досить вимогливий клієнт. Дотримуючись технології нанесення, вдається отримати ефект: колотий мармур, бетон або камінь. Покриття дуже міцне. Термін експлуатації обчислюється десятиліттями.

Скільки матеріалу потрібно для обробки стін

Деякі власники заміських будинків, квартир, комерційних приміщень переконані, що оздоблення штукатуркою – дороге задоволення. Насправді, це не так. Продається акрилова штукатурка за доступною ціною. Базова ціна становить приблизно від 5,5 євро за квадрат. Підсумкова вартість може змінюватись залежно від техніки нанесення покриття, кольору тонування.

Залежно від техніки, яку використовує майстер при нанесенні моделюючої штукатурки, на «квадрат» горизонтальної або вертикальної поверхні потрібно 1,35-1,5 кг матеріалу. Роботи проводяться відповідно до специфічних особливостей. Зокрема перед нанесенням штукатурки поверхні обробляють кварцовим грунтом. А на завершення оздоблювальних робіт потрібно нанесення фінішного шару. Як правило, він створюється з Finitura Strato, що виготовляються на водній основі лаків, декоративного воску.

Які роботи можна виконати з використанням матеріалу

Рельєфна штукатурка Фіджі використовується майстрами нашої компанії «Дім Ремонту» для створення красивих декоративних ефектів. Це можуть бути імітації пісочно-кам’яних фактур, марморино, а також багатьох інших, що часто використовуються в оформленні інтер’єру. Матеріал екологічний тому, що вміст ЛОС у ньому мінімальний, а небезпечні речовини та їх сполуки взагалі відсутні.

Якщо використовувати матеріал у комбінації з Ionia, вдається створювати поліровані фактурні покриття під камінь з глянцевим блиском. Якщо після нанесення штукатурки і просушування поверхня була покрита речовинами, що містять акрил, можливе проведення її вологого прибирання при необхідності.

Особливості роботи з матеріалом

Колірування акрилової штукатурки здійснюється в системах Monicolor, RAL і NCS машинним способом або самостійно рідкими пігментними концентратами ручним методом. Перед використанням можна розбавляти продукт водою, але його вміст не повинен перевищувати 5%.

Щоб при нанесенні отримати ефект марморіно або якийсь ще не менш цікавий візерунок, важливо, щоб поверхня була ретельно підготовлена ​​до нанесення штукатурки. Неприпустимо присутність елементів, що обсипаються. На початку робіт на підготовлену поверхню наносять контактний пігментований грунт «Primer». Роблять це з використанням валика чи кисті. Обробка проводиться в 1-2 шари. Коли ґрунтовий матеріал висохне, приступають до нанесення моделюючої штукатурки.

Як правильно нанести штукатурку

Виконуючи роботи у вашому офісі, заміському будинку або квартирі, майстри нашої компанії «Дім Ремонту» використовують нове обладнання, якісний інструмент, який дозволяє забезпечити високу точність, природність створюваного рельєфу.

Після того, як поверхні підготовлені, нанесена та висушена ґрунтовка, майстри приступають до оштукатурювання. Поверх ґрунту із застосуванням пластикової або металевої кельми наносять в 1-2 шари матеріал. Залежно від того, який результат ви хочете отримати: ефект каменю чи щось інше, залежить вибір інструментів та технології нанесення, а також кількість шарів. Можлива робота із застосуванням шпателя.

Отримати ефект глянсового покриття, полірованого каменю можна за рахунок нанесення матеріалу “Ionia”. Щоб підвищити стійкість оштукатурених поверхонь до вологості, їх обробляють акриловими лазурами або використовують фіксуючий засіб «SimpleFix».

Замовляючи послугу з нанесення штукатурки в нашій компанії «Дім Ремонту», ви отримуєте поверхні першокласної якості, які сприяють створенню затишного інтер’єру. Щоб розрахувати підсумкову вартість робіт і викликати майстра, дзвоніть за вказаним на сайті контактним телефоном або залишайте заявку на зворотний дзвінок.