Дуже часто, коли настають холоди, ми починаємо замислюватися про те, що ні утеплили фасад будинку, ми шукаємо всі можливі способи утеплити будинок, щоб взимку було тепло і затишно. При температурі 0 ° C утеплювати квартиру або будинок небажано. Рекомендуються наносити розчини при температурі не нижче + 5 ° C. Якщо температура нижче, утеплення фасаду не виробляють або забезпечують відповідну температуру в робочій зоні. Нехтування цією порадою негативно впливає на якість утеплення, її довговічність і безпеку.

Краще використовувати пінопласт – він легкий, його вага практично не створює навантаження на несучі конструкції будинку, тому фундамент будівлі і його фасад не потребують додатковому зміцненні, навіть якщо вони не розраховані на додаткові навантаження. Якщо Ви вирішили взимку утеплювати пінопластом фасад будівлі, тоді найкраще залишити цю затію до більш теплої пори року, причина – погані погодні умови, також потрібно буде використовувати ґрунтовку, піну, і інші суміші, а перепад температури несприятливо впливає на їх структуру, структура і маса матеріалів може, як зменшуватися в обсязі, так і збільшуватися, ось тому при стандартних нормах пінопласт не раджу клеїти при температурі нижче +5.

Утеплювати будинок пінопластом можна при будь-якій температурі.

Якщо на вулиці температура нижче – 2, тоді під час приклеювання пінопласту потрібно використовувати піни, клеї і спеціальні суміші, які застосовують в холодну пору року, наприклад – азолів, його можна використовувати навіть при температурі -10.

Є така конструкція, яка дозволяє в зимовий час приклеювати пінопласт при будь-якій температурі, навіть якщо на вулиці нижче – 25, така конструкція називається – тепловий контур – іншими словами – «тепляк», така конструкція здатна не пропускати холодне повітря, вона добре витримує сильні пориви вітру. Ось якщо навколо фасаду встановити «тепляк», то ніяка температура нестрашно для того, щоб приклеїти пінопласт. У похмуру погоду краще видно «слабкі місця», але все таки утеплювати краще в суху погоду. Взимку робити будівельні роботи набагато важче, ніж навесні – восени.

В Україні є чотири температурні зони. Чим тонше стіна, тим більше потрібно утеплювача. Бетонні стіни холодні, а стіни з газоблоку теплі. Київ знаходиться в найхолоднішою – північній. Для Києва мінімальний шар утеплення – 100 мм.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)