Акрилова штукатурка Travertine

Безкоштовна консультація

Декоративні штукатурки – мабуть найпопулярніший матеріал для обробки стін. Вони виробляють точні імітації різних поверхонь. Найефектніше виглядає фініш під натуральний травертин. Бажаєте замовити ремонтні послуги у Києві? У нас найкращі ціни за роботу Травертін, грамотні майстри та всі необхідні гарантії. Працюємо з оригінальними складами, добиваємось потрібного замовнику результату. Ціна роботи за м2 розраховується індивідуально.

Особливості штукатурки Травертин

Природний камінь травертин дуже красиво і солідно виглядає, застосовується в приміщеннях різних стилів. У плані популярності в обробці він стоїть на другому місці після мармуру. Але вартість натурального каменю висока, доступна далеко не всім. Декоративна штукатурка Травертін є компромісом між природною розкішшю природного оздоблювального матеріалу, широким вибором варіантів дизайну та доступністю. Візуально імітація майже нічим не відрізняється від оригіналу, а коштує значно дешевше.

Лінійка travertine точно повторює фактуру каменю. Для нанесення складів застосовуються спеціальні техніки – вони дозволяють створювати яскраві малюнки та незвичайні візерунки. Декоративна суміш під дикий камінь підходить для реставрації старих будівель. Матеріал чудово маскує дефекти у вигляді тріщин, сколів. Оскільки нанесення здійснюється досить товстим шаром, можна досягти ефективного маскування дефектів поверхонь.

Переваги матеріалу

Для травертин штукатурки ціна за роботу буде доступна всім нашим клієнтам. Гарантуємо демократичні, розумні умови. Самостійно ви роботи на рівні не зробите, так що не заощаджуйте на нанесенні. Одна з основних переваг декоративної штукатурки Травертін – ціна роботи за м2 залежить від особливостей проекту, що розраховується за вимірами. Це стосується використання інших штукатурок фахівцями нашої компанії.

Усі переваги складу:

  • повна безпека для здоров’я;
  • пожежостійкість;
  • максимальні параметри міцності;
  • відмінна зчеплюваність з різними поверхнями;
  • вологостійкість;
  • несхильність до грибка;
  • стійкість до дії негативних факторів, хімічних речовин;
  • простий догляд;
  • Великий вибір варіантів для створення оригінальних покриттів.

Декоративна штукатурка під травертин маскує незначні відколи, нерівності стін. Розчин здатний добре проникати у дрібні щілини та закладати їх. Але нанесення досить клопітке, складне.

Для декоративної штукатурки травертин ціна за роботу залежатиме від точного складу суміші – може включати вапно або пісок, частинки меленого мармуру, полімерні речовини, що сполучають, акрилові смоли на синтетичній основі. Склад визначає ціну маси та складність, технологію роботи з нею. Для внутрішньої обробки найчастіше використовують травертин з крихтою мармуру та кварцовим піском.

Бажаєте зробити замовлення?

Компанія «Дім Ремонту» пропонує комплексні послуги з обробки приміщень, гарантує виконання робіт на максимально високому рівні. Ми використовуємо лише оригінальну штукатурку, застосовуємо різні техніки її нанесення.

Для Травертіно ціна роботи буде розрахована після оформлення заявки. Вона залежить від обсягів, складності, особливостей самого проекту. У будь-якому випадку ціна роботи за м2 буде на 100% прозорою та чесною. Ви дізнаєтесь про неї до початку співпраці. Постійним та великим клієнтам надаємо знижки. Якщо цікавлять перевірений підрядник у Києві, ви його знайшли!