Утеплений фасад пінопластом працює за принципом термоса, економлячи тепловтрати на 60%. Це актуально при наших нинішніх тарифах, але в першу чергу тут все залежить про готовність киян вкласти гроші в утеплення, що дасть впевненість і економію коштів в майбутньому. Кліматичні умови і теплофізичні розрахунки однозначно говорять, що для Києва товщина пінопласту повинна бути від 100 мм.
За допомогою пінополістиролу можна значно утеплити квартиру або будинок, якщо раніше ви витрачали близько 180 кіловат енергії, то тепер близько 50. Чи не утепливши фасад будівлі, ви будете «опалювати вулицю» на свій рахунок.
Точка роси: як прибрати вогкість стін і грибок?
Нерідкі випадки виникнення грибка і цвілі на внутрішніх стінах квартир, побудованих в 90-і роки. Дефіцит будівельних матеріалів не давав можливість зводити будинки крім як із залізобетону і силікатної цегли. Стіни з такого матеріалу серйозно промерзають і точка роси (місце утворення конденсату) утворюється в квартирі. Постійна сирість тягне за собою утворення цвілі і грибка створюючи масу незручностей господареві квартири. Єдиним правильним рішенням буде зовнішнє утеплення фасаду будівлі, при якому точка роси буде залишатися всередині пінопласту. Таким чином ви назавжди позбавитеся від вогкості і грибка, створивши сприятливий мікроклімат у вашій квартирі.
Переваги утеплення пінопластом:
● економія на витратах на опалення взимку і кондиціонування влітку від використання пінопласту в якості утеплювача досягає 30% в рік
● період окупності від 3 до 7 років
● комфортний мікроклімат в квартирі, будинку
● звукоізоляція стін, тривалий термін служби
● естетичний вигляд після утеплення стін