Декоративна фарба Kalahari

Безкоштовна консультація

Варіантів зовнішньої обробки стін існує безліч. Одна з останніх тенденцій у декорі фасадів – фарба Kalahari – тепер з’явилася і в Києві. Ми докладніше розповімо про властивості цього матеріалу та вартість робіт.

Що це таке?

“Калахарі” – нетоксична акрилова фарба з цікавим ефектом. У її складі є мінеральні частинки, які після висихання надають поверхні природної пісочної фактури. Така рельєфність створює гру світла та тіні, прикрадає будь-які нерівності стін.

Інша особливість – крихітні світловідбиваючі частки. Завдяки їм пофарбована поверхня трохи мерехтить і відбувається плавний перехід одного кольору в інший.

Кольорів у каталозі безліч. За основу береться базова фарба і в неї додається пігмент будь-якого відтінку, що сподобався. Оскільки фарба наноситься щонайменше в два шари, внутрішній шар просвічує крізь верхній, що дозволяє створити неповторну перламутрову поверхню.

Ціна за роботу залежить не тільки від площі, а й від густоти колеровки, стану поверхні, складності фарбування. Іноді необхідно нанести більше шарів.

Переваги фарби «Калахарі»

Kalahari містять тільки натуральні компоненти і немає небезпечних для здоров’я хімікатів. Вона добре лягає на підготовлену поверхню.

Це міцне покриття, яке не боїться морозів та перепадів температури, а тому підходить для декоративного фарбування стін. У ній є антисептичні та протигрибкові добавки, які додатково захищають стіни від вогкості, цвілі. Через три-чотири тижні після нанесення забарвлену поверхню можна мити неагресивною хімією без грубих частинок у складі.

Що ми пропонуємо?

«Дім Ремонту» ― єдина у Києві компанія, яка безпосередньо працює з виробником даної фарби. Тут займаються утепленням та оздобленням фасадів понад 9 років. Зокрема, фахівці досконало володіють технологією фактурного фарбування стін. Тому все буде виконано у строк, зазначений у договорі.

Інші переваги:

  • ​​На роботу надається гарантія 5 років.
  • Замір у Києві, консультування та прорахунок вартості ― безкоштовно.
  • За потреби є можливість проведення висотних робіт згідно з усіма нормами.
  • Вигідні ціни на роботу порівняно з конкурентами.

Орієнтовна ціна кв. метр ― 251 грн. Щоб дізнатися точніше, замовте замір чи дзвінок від менеджера на сайті: потрібно лише залишити в полі своє ім’я та номер. Ви можете зателефонувати самі по одному з телефонів:

+38 (096) 070 04 76

+38 (063) 533 13 74

Пам’ятайте, що стіни – це обличчя вашого будинку. Пофарбований декоративною фарбою Kalahari, він виглядатиме презентабельно довгі роки. А в компанії «Дім Ремонту» вам з радістю допоможуть це здійснити.