Декоративна фарба Ferrara

Безкоштовна консультація

У компанії «Дім Ремонту» ви можете замовити виконання робіт з нанесення декоративних покриттів. Зовнішньоїю та внутрішньою обробкою будинків займаються майстри з багаторічним досвідом роботи в даній сфері. Використовується надійне сучасне обладнання. Першокласний рівень якості при шовковому фарбуванні стін гарантовано. Для виконання внутрішніх оздоблювальних робіт ви можете замовити виїзд майстрів у будь-який район Києва та область.

Що таке покриття Ferrara

Феррара – унікальне покриття, за рахунок використання якого вдається досягти ефекту шовку на стінах. Воно виготовлене на акриловій основі. Є перламутрова пігментація. Тому при нанесенні на стіни виходить драпова шовковою тканиною поверхня. За рахунок поєднання компонентів продукту вдається:

  • забезпечити гарний ефект;
  • грати з кольоровою гамою;
  • створити довговічний інтер’єр, доклавши до цього мінімум зусиль.

Під час роботи з матеріалом для фарбування стін із ефектом шовку використовується різний інструмент. Покриття продається за доступною ціною, готовим до нанесення, але допускається його розведення водою. Це необхідно для того, щоб досягти того ступеня в’язкості, яка потрібна для бажаного декоративного ефекту. Розведення водою можливе не більше ніж на 30%.

Зверніть увагу, декоративне фарбування стін під шовк набирає популярності в оформленні інтер’єру. Дизайнери все частіше використовують цей декоративний прийом у своїх проектах.

Переваги покриття

Перераховуючи вигідні особливості використовуваного для фарбування стін у мокрий шовк, варто відзначити високу швидкість висихання (3-6 годин), екологічність (продукт не містить отруйних речовин, а рівень вмісту ЛОС знижений). Є можливість вологого прибирання готових покриттів після 2-4 тижнів після висихання. Вартість робіт у Києві визначається індивідуально.

Виробники пропонують призначене для фінішного оздоблення під шовк та оксамит покриття у кількох варіантах. Покупцям доступні 3 бази: перлова сірувато-кремова (S), перлова біла (W), перлова із золотистим відливом (DC). Покриття допускається забарвлювати згідно каталогу за наявними зразками, в системах Monicolor, NCS і RAL машинним способом

Замовити фарбування мокрий шовк стін у приміщенні за ціною , нижчою, ніж готові запропонувати фірми-конкуренти, ви можете в нашій компанії «Дім Ремонту». Усі роботи проводяться відповідно до загальноприйнятої технології. Довговічне покриття гарантоване кожному клієнту.