Якісне утеплення стін і фасаду будинку дозволяє досягти комфортної температури і оптимального мікроклімату в житло. Але самостійно здійснити цю, здавалося б, не дуже складну будівельну процедуру досить накладно. Отже, що ж необхідно знати, щоб утеплити фасад будинку пінопластом, і чи можливо це?
Перш за все, необхідно вибрати, який вид утеплення стін ви віддаєте перевагу: внутрішнє або зовнішнє. Пам’ятайте, що внутрішнє досить невиправдано з точки зору проектування житла, адже воно мало того що зменшує корисну площу, так ще й може стати причиною порушення гігроскопічності і балансу температур.
Утворення конденсату між стіною і утеплювачем приводить до підвищення вологості в приміщенні, що при відсутності вентиляції може викликати цвіль і грибок, а також руйнування несучих конструкцій. Таким чином, якщо ви в силу непереборних причин погодилися на внутрішнє утеплення, воно обов’язково повинно виконуватися фахівцями – наприклад, компанією «Дім Ремонту».
Матеріали (пінопласт або мінвата)
Далі слід визначитися, який матеріал ви будете використовувати в роботах. Вибираючи між мінеральною ватою і пінопластом, багато хто робить вибір на користь останнього, і ось чому. Він легше (а значить, не буде додаткового навантаження на фундамент і несучі стіни), його простіше монтувати (мінеральна вата вимагає установки додаткових обрешёток і напрямних, тоді як пінопласт кріпиться тільки дюбелями і арматурної сіткою), не набирає вологу (на відміну від тієї ж мінеральної вати).
Сучасні види якісного пінопласту мають високу температуру горіння, зимостійкість, мають довгий термін служби. Крім того, цей матеріал простіше у виготовленні, а значить, і дешевше.
На що ще необхідно звернути увагу?
Тепер, коли ви знаєте, де саме і чим будуть утеплювати будинок, слід вибрати кращого підрядника, чи не так? На що необхідно звернути увагу при виборі будівельної фірми?
Наявність в штаті промислових альпіністів. Особливо важливо, якщо ваша квартира знаходиться на верхніх поверхах багатоквартирного будинку – адже встановлювати ліси в цьому випадку буде дуже дорого і накладно. Крім цього, часто після завершення робіт необхідно, наприклад, вимити вікна або очистити фасад від слідів будівництва. Все це доступно висококваліфікованим фахівцям – як, наприклад, тим, що працюють в компанії “Дім Ремонту”.
Якщо роботи виконуються промисловими альпіністами, ви можете значно заощадити на їх технічному забезпеченні
- які саме будівельні роботи виконуються. Адже простого утеплення недостатньо – необхідно ще й виконати декоративні роботи, обробку зовнішньої поверхні. Також, якщо ви захочете прикрасити будинок неординарно, використовуючи незвичні матеріали, важливо уточнити, чи мають працівники досвід поводження з подібними;
- виробляє фірма обміри необхідної площі утеплення і розрахунок вартості матеріалів. Так, це може трохи підвищити ціну, але зате не доведеться докуповувати матеріали або переплачувати за зайві плити. Крім того, часто візит обмірника відбувається за рахунок компанії, що надає вам послуги утеплення;
- гарантія на роботи, а також наявність моніторингу якості. Все це надається підрядниками, що піклуються про якість виконаного утеплення і про зручність клієнта.
Утеплення стін і фасадів на Солом’янці – це те, на чому спеціалізується фірма «Дім Ремонту»! Ми завжди раді допомогти вам зробити будинок затишним!
Ми працюємо в наступних мікрорайонах:
- Караваєві дачі
- Шулявка
- Соломянка
- Батиєва гора
- Кучмин яр
- Совки
- Чоколівка
- Жуляни
- Відрадний
- Залізничний масив
- Першотравневий масив
- Кадетський Гай (Турецьке містечко)
- Олександрівська слобідка
Солом’янка – розвинений спальний район з швидким доступом до центру міста, аеропорту «Київ» і Центрального залізничного вокзалу. Свою назву мікрорайон отримав від хат-мазанок з солом’яними дахами, в яких колись жили працівники залізниці. Під час будівельного буму 1960-1970-х Солом’янка придбала сучасний зовнішній вигляд: з’явилися широкі проспекти, багатоповерхові будівлі, упорядковані парки. У роки незалежності тут побудували нові висотні будинки і житлові комплекси.