Кожної осені ми задаємося питанням як зимою не переплачувати за опалення і, в той же час, не замерзнути. Якщо з тарифами зробити ми нічого не можемо, то залишається утеплення фасаду будівлі. Для реалізації цього плану потрібно визначитися з вибором:
- матеріалу утеплювача;
- компанії, яка професійно займається утепленням будинків за мінімальною ціною.
Якісно виконана теплоізоляція будівлі забезпечує:
- стійкість до змінних погодних факторів;
- оновлений презентабельний зовнішній вигляд фасаду;
- хорошу тепло- і звукоізоляцію;
- теплі стіни в зимовий період;
- комфортний мікроклімат в літню спеку;
- захист від цвілі на стінах.
Самостійно виконати таку роботу можна навіть не намагатися. Це справа фахівця з навичками промислового альпініста для роботи на висоті багатоповерхового будинку.
Матеріали для теплоізоляції
Український ринок переповнений пропозиціями утеплювачів фасадів. Всі вони можуть бути зведені в три групи:
- пінопласт;
- екструдований полістирол;
- кам’яна або базальтова мінеральна вата.
Щоб визначитися з тим, який утеплювач буде оптимальним, слід провести інженерний розрахунок на основі таких параметрів, як опір теплопередачі матеріалу, з якого виготовлена фасадна стіна, теплопровідність матеріалу і т. Д. Це можуть забезпечити тільки професіонали. А ось бригади монтажників, що надають послуги в Боярці, цим не займаються і пропонують для всіх єдине з їх точки зору універсальне рішення.
Розглянемо матеріали для утеплення промислових будівель, одноповерхових приватних і багатоповерхових цегельних або панельних будинків або окремих квартир.
Пінопласт
Пінопласт вважається самим бюджетним матеріалом. Він коштує недорого в будівельних магазинах, а від безпосереднього виробника ще дешевше. Для утеплення зазвичай використовуються плити товщиною 5 або 10 см. Теплопровідність матеріалу залежить не тільки від його товщини, а й від щільності, яка варіюється від 15 до 35 кг / м2. Для мінімізації витрат можна вибрати пінопласт щільністю 15 кг / м2. Що ж до оптимального співвідношення ціни і якості, то краще вибрати пінопласт 25-щільності. Він досить легко обробляється і має оптимальну теплопровідність.
Одним з переваг пінопласту є його здатність зберігати свої термоізоляційні характеристики під впливом вологи. Недолік матеріалу – невисока стійкість до механічного впливу і горючість. При пожежі пінопласт виділяє небезпечні для жителів отруйні речовини.
Пінополістирол
ЕПС – екструдований пінополістирол – матеріал із значно кращою теплопровідністю, чим у пінопласту. Плити пінополістиролу мають безшовне замкове з’єднання, яке виключає виникнення містка холоду.
Стандартні розміри:
- товщина плити від 1 до 10 см;
- розмір 120х60 см.
Паро- та водонепроникність пінополістиролу забезпечую тривалий термін служби утеплення фасаду. Але всі переваги матеріалу нівелюються високою вартістю. Пінополістирол майже в 4 рази дорожче пінопласту.
Паронепроникність – властивість, яка може спровокувати в будинку або квартирі підвищену вологість. Щоб уникнути пов’язаних з вологістю проблем, потрібно подбати про хорошу вентиляцію.
Теплоізоляція фасадів будівель кам’яною і мінеральною ватою
Для виготовлення мінеральної вати, яку ще називають базальтова або кам’яна, використовується розплав гірської породи. З цієї причини мінвата вважається найбільш екологічно чистим утеплювачем. Матеріал привертає нездатністю підтримувати горіння під час пожежі, відмінними звукоізоляційними характеристиками. Паропроникний матеріал не вимагає підвищеної уваги до організації вентиляції будинку або квартири.
До очевидних недоліків мінеральної вати слід віднести її низьку стійкість до впливу вологи. При попаданні рідини в структуру мінвата різко знижує свої хороші теплоізоляційні характеристики і навіть може з часом обсипатися.
Звичайний розмір плити з мінеральної вати 100х60 см при товщині від 5 до 10 см. Оптимальною вважається щільність базальтової вати в межах плюс / мінус 145 кг / м2.
Крім традиційного пінопласту, пінополістиролу і мінеральної вати монтажники компанії готові працювати з найсучаснішими матеріалами для зовнішнього утеплення фасадів. це:
- термопанелі – довговічний матеріал, що не вимагає догляду протягом усього терміну експлуатації;
- багатошарові теплоізоляційні системи.
Компанія «Дім ремонту» займається в Боярці теплоізоляцією будівель і споруд понад 9 років. З усіх питань утеплення будинку або квартири зв’язуйтеся з наши онлайн або замовте зворотний дзвінок на сайті.
Боярка – місто в Києво-Святошинському районі Київської області України. Має залізничну станцію. Статус міста Боярка отримала 1 січня 1957 року за об’єднанні населених пунктів Боярка, Будаївка, Нова Тарасівка та селище Газовиків.