Утеплення фасадів Берківці

На сьогоднішній день проблема холодного будинку не стоїть так гостро, ніж раніше. Завдяки сучасним технологіям і новим матеріалам, утеплення фасаду будівлі допоможе виправити ситуацію.

Утеплення фасадів

Утеплення фасадів – це один із сучасних способів зробити зовнішню обробку будинків. Даний метод дозволяє досягти максимальної теплоізоляції будинку за рахунок своєї багатошарової системи, яка включає в себе утеплення фасаду, несучої стіни та несучої підсистеми, фасадні дюбеля, фасадне облицювання, вітро- і гідроізоляцію. При цьому утеплення набагато доцільніше проводити зовні, ніж зсередини приміщення. Так наприклад скупчення роси на зовнішніх стінах будівлі захищає цегляну кладку стін від промерзання. З метою запобігти скупченню вологи в теплоізоляційний матеріал, варто подбати про встановлення сучасної системи вентиляції.


Плюси утеплення фасадів

Таким чином, утеплення фасадів є функціональним рішенням для підвищення комфортабельності проживання в будинку при будь-якій погоді. Так, взимку утеплені стіни та фасад не будуть пропускати холод з вулиці, а влітку збережуть прохолоду і прийнятну температуру всередині приміщення. Утеплення дозволяє не тільки збільшити теплоізоляцію всього приміщення, а й захищає будівлю від надмірної вологи і покращує його загальну звукоізоляцію. Завдяки утепленню, можливо приховати деякі зовнішні дефекти конструкції, що дозволяє істотно поліпшити зовнішній вигляд цілої будівлі.

Матеріали для утеплення фасадів будівель

Однак тут виникає питання: який матеріал вибрати для утеплення будинку? Спробуємо розібратися з доступними альтернативами в даному огляді.

Пінопласт і Пінополістирол

Мабуть, одними з найпопулярніших методів утеплення будівель є облицювання їх плитами з пінопласту або пінополістиролу. Схожі за хімічним складом, ці два матеріали, однак, демонструють різні властивості в використанні. Так, пінопласт значно поступається пінополістиролу в міцності, а, відповідно, і в ціні. Пінополістирол має низьку теплопровідність і полегшує процес монтажу. Однак, варто врахувати його високу пожежонебезпечність і токсичність при горінні.

Мінеральна вата

Альтернативою пінопласту і пінополістиролу може стати мінеральна вата, значно перевершує їх за показниками паропроникності. На відміну від хімічного походження пінопласту і пінополістиролу, мінеральна вата – екологічно чистий варіант. Завдяки високій температурі займання, мінеральну вату відносять до негорючих матеріалів. А хаотична структура волокон вати забезпечує високу звукоізоляцію і для промислових будівель.

Панелі

Також одним з популярних методів утеплення будівель є застосування панелей або блоків. Принципова відмінність між ними полягає в складності їх установки. Так, оснащені всередині арматурою, панелі накладаються і утримуються в потрібному вигляді за допомогою спеціальних скоб і підпірок, скріплених між собою за допомогою розчину полімеру певної товщини, дозволяє полегшити монтаж конструкції і прискорити процес утеплення будівлі.

Пеноізол (рідкий пінопласт)

Одним з варіантів теплоізоляції виробничих об’єктів є пеноизол або рідкий пінопласт, що володіє прекрасними тепло- і звукоізоляційні властивості. Утеплення за допомогою пеноизола допомагає нормалізувати температурний режим приміщення і запобігти можливим загоряння.

Теплополіуретан

Ще одним екологічним матеріалом для теплоізоляції приміщень є теплополіуретан, відомий своєю негорючістю і відносної довговічністю. Завдяки своїй складній структурі, теплополіуретан відрізняється високими тепло- і гідроізолірущімі властивостями і практично нульовий токсичністю.

Підводячи підсумки, можна сказати, що сьогодні на ринку будматеріалів представлений досить широкий вибір теплоізоляційних матеріалів. Вибираючи найкращу альтернативу для утеплення свого будинку або підприємства, варто враховувати властивості утеплювача з точки зору його довговічності, практичності і ціни. Перерахувавши в даній статті основні варіанти утеплення будівель, їх плюси і недоліки, сподіваємося, що допомогли вам зробити вибір на шляху до теплішого і комфортному будинку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (48 оценок, среднее: 4,69 из 5)