Утеплення фасадів Багринова гора

Ефективне використання енергоносіїв передбачає якісне утеплення фасадів квартир, будинків. Типова цегляна стіна втрачає близько 30% тепла в зимовий час, так як швидше остигає. Утеплений фасад дозволяє знизити витрати на утеплення, кондиціонування приміщення. Чим же краще скористатися в ремонтних роботах: пінопластом або мінеральною ватою?

Ціна

Багато господарів будинків вважають за краще здійснювати дані види робіт своїми руками. Причиною цього є економія коштів. Ціна збільшується виходячи з таких факторів:

  • складність роботи (кривизна стіни),
  • висотність (висота фасаду більше 6 м) вимагає спеціального устаткування,
  • площа,
  • рівень спеціалізації майстра,
  • умови роботи (літо, осінь, зима).

Варто також зазначити, що своїми руками утеплити будинок можна, але потрібно володіти технічними знаннями і практичними вміннями з проведення робіт. Якщо ви не знаєте, як і що робити, то слід звернутися до фахівців.

Технологія

Утеплення квартир, будинки можна проводити всередині і зовні приміщення. У кожному з випадків будуть використовуватися різні технології і матеріали. Вони повинні не боятися перепаду температур, вологого середовища. Зовні багатоквартирного будинку утеплення здійснюється за технологією «мокрий фасад» шляхом цілого ряду кроків від вирівнювання і грунтування стіни до нанесення штукатурки.

Утеплення мінватою

Плюси

  1. Мінеральна вата – це екологічно чистий продукт, отриманий при вторинній переробці базальту. Вона не шкодить ні людині, ні середовищі.
  2. Не запалюється.
  3. Низька теплопровідність (не проводить ні холод, ні тепло).
  4. Якісна звукоізоляція.
  5. Паропроникність (не дає накопичуватися волозі всередині).

Мінуси

  1. Висока ціна.
  2. Складність в роботі.

Утеплення пінопластом

Плюси

  1. Доступна ціна матеріал.
  2. Легко працювати на висоті (мінімальна вага).
  3. Простота в монтажі.
  4. Низька теплопровідність і висока звукоізоляція.
  5. Не вбирає вологу.

Мінуси

  1. Крихкість. Погано витримує механічні навантаження, легко кришитися і ламається.
  2. Не пропускає повітря. Тому якщо неякісно виконане утеплення фасаду, то волога може зібратися на стіні – з’явитися цвіль.
  3. Руйнується під впливом агресивних барвників і розчинників.
  4. Може виділяти токсичні речовини.
  5. Є ризик пошкодження гризунами.

Висновки. Перш ніж приступати до ремонту, необхідно повністю вивчити теорію з утеплення стін, порівняти переваги і недоліки матеріалів. Найкраще в цьому допоможуть професійні консультації. Виходячи з інформації та бюджету, можна приймати рішення: чи робити своїми руками або довіритися фахівцям.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)