Шумоізоляція та гідроізоляція козирка балкона

Балкон може стати функціональною частиною квартири, але лише за умови грамотного облаштування. Його слід захистити від негативного впливу опадів, інших негативних зовнішніх факторів. Скління не завжди вирішує всі проблеми. Волога проникає в наявні тріщини, щілини, утворюється пліснява. В результаті постійного контакту з водою метал починає деформуватися та іржавіти. Майже відразу падає теплоізоляція, знижуються декоративні властивості, надалі можливе руйнування конструкції. Ремонт козирка балкона, грамотна гідроізоляція вирішить проблему. Наша компанія надає відповідні послуги під ключ із залученням альпіністів. Герметизація козирка балкона може бути виконана на будь-якій висоті.

Якщо раніше обробкою, герметизацією балкона займалися будівельники, але результат вас не влаштовує, причина криється в порушенні технології або зношуванні з часом. Тому не ризикуйте – звертайтесь до професіоналів. У компанії «Дім Ремонту» працюють грамотні фахівці, вони беруть у роботу проекти будь-якої складності. Ви отримаєте готовий результат.

Гарантовані:

 • Швидкий та якісний ремонт козирка балкона.
 • Якісну герметизацію для захисту від протікання.
 • 100% шумоізоляцію.
 • Прозорі чесні ціни у гривнях.
 • Мінімальні терміни виконання робіт у Києві.
 • Залучення професійних промислових альпіністів.

Основні причини та наслідки постійних протікань козирків балконів

Козирок балкона може текти на будь-якому поверсі. Проблема часто зустрічається у багатоквартирних будинках старої споруди. Опади проникають у непомітні на перший погляд щілини, після чого волога починає свою руйнівну дію. Причин течі дахів, бетонних плит, розгерметизації балконів є багато. Потрібно точно визначити проблему саме у вашому випадку та вжити заходів. Не тягніть – інакше з’являться гнилизна, пліснява, зіпсуються продукти, речі, які зберігаються на балконі.

Основні причини, чому протікає козирок:

 • стики верхніх панелей розгерметизувалися, у них утворилися щілини;
 • неправильно встановлені відливи (або їх немає взагалі);
 • низька якість облаштування покрівлі;
 • скупчення на даху значних обсягів рідини;
 • руйнування бетонного верхнього перекриття;
 • монтаж плит перекриття із зворотним ухилом.

Якщо козирок постійно тече, необхідно зробити гідроізоляцію. На нашому сайті є докладна стаття про причини та наслідки постійної течі – ознайомитися з інформацією ви можете за посиланням https://domremonta.com.ua/uk/protekanie-balkona-prichiny-i-sposoby-ustranenija-techi/. Тільки якісна герметизація козирка балкона допоможе вирішити проблему.

Способи гідроізоляції козирка лоджії

Гідроізоляція козирка балкона гарантує високий рівень захисту від протікання, проникнення вологи в тріщини, мікрощілини, утворення грибка та плісняви. Герметизацію в нашій компанії роблять досвідчені альпіністи. Вони працюють на будь-якій висоті, суворо дотримуються технології і на 100% точно визначають причини протікання, швидко, якісно усувають їх. Самостійно подібні операції проводити вкрай небажано. По-перше, ви ризикуєте здоров’ям та життям, по-друге, точно не виконайте роботи на високому рівні.

Герметизація козирка балкона передбачає ретельну обробку всіх стиків, швів, місць примикання до поверхні фасаду будівлі. Якщо ви мешкаєте на останньому поверсі, дуже рекомендовано виконати герметизацію даху балкона. Залишіть заявку – спеціаліст компанії «Дім Ремонту» виїде за вказаною адресою, здійснить огляд, знайде причину протікання та усуне її.

Порядок проведення робіт:

 1. Очистка поверхні всіх швів, які потрібно обробити.
 2. Заповнення порожнин монтажною піною (якщо необхідно), застосування утеплювача.
 3. Нанесення герметика.

Після цього залишають все, як є, або здійснюють фінішне оздоблення. Робити герметизацію можна будь-якої пори року. Для облаштування нового козирка можна використовувати профнастил, ондулін, полікарбонат або металеву черепицю.

Шумоізоляція металевих козирків та відливів

Оздоблення, скління, встановлення нового козирка – головні заходи щодо впорядкування балкону. Але багато мешканців досить швидко стикаються з проблемою підвищеної шумності. Козирком голосно ходять голуби і стукають краплі дощу, це може не давати спокійно спати і просто знижувати якість життя. Висока шумність виникає через відсутність відливу або низьку якість шумоізоляції.

Для гасіння вібрацій металевого листа роблять покриття шаром в’язкого матеріалу. Віброзахист виготовляється з урахуванням каучуку чи бітуму. Вони здатні поглинати ударні навантаження, демпфувати коливання звукових хвиль. Використовуються такі матеріали:

 • Покрівельна бітумна стрічка з клейким шаром, що створює якісну адгезію з поверхнею металу.
 • Вібропласт чи автомобільну ізоляцію. Вона має аналогічний покрівельній стрічці склад, але випускається у вигляді листів.
 • Бітумну клейку черепицю. Матеріал використовується для шумоізоляції балконних сталевих покрівель.
 • Рубероїд. Недорого, але менш ефективне, ніж бітумна черепиця, рішення.

Матеріали мають різні характеристики, ціну. Це потрібно враховувати під час виборів.

Послідовність ремонту козирка

Ремонт козирка балкона допоможе розібратися із проблемою підвищеної вологості. Основні заходи відносяться до герметизації, заміни зношених матеріалів та облаштування нових міцних конструкцій. Процедура запобігає затіканню води, забезпечить безпеку обробки. Ми використовуємо у роботі сучасні безпечні та довговічні герметики, інші матеріали.

Ремонт козирка балкона на останньому поверсі починається із зачистки даху від старого покриття, сміття, пилу. Далі:

 1. Очищені поверхні змащуються мастикою.
 2. Здійснюється покриття новим шаром руберойду.
 3. Укладається зовнішній покрівельний шар.
 4. У зонах стиків встановлюються металеві козирки. Після проблемні місця промазуються повторно мастикою.

Тобто підхід до ремонту має бути комплексним. Хочете замазати козирок, що протікає, самі? Це погана ідея. Так, подібні роботи дешево коштують і швидко проводяться, але ніколи не дають бажаних результатів. Якісний професійний ремонт козирку – це комплекс заходів. Він включає герметизацію швів спеціальними складами, виконання гідроізоляції, за необхідності шумоізоляції. Вода не потраплятиме через пори і із зовнішнього боку. Матеріали використовуються різні – об’ємної та листової категорій, головне, щоб вони не пропускали вологу. Коли тече бетонна плита, після гідроізоляції одразу роблять герметизацію. Вона дозволить захистити робочі матеріали.

Важливо зробити правильний нахил козирка. Якщо порушити рекомендований градус, вода згодом затікатиме прямо на ваш балкон. Старий козирок ми найчастіше замінюємо, але можна спробувати відкоригувати ухил. Кожен випадок розглядається індивідуально.

До початку робіт майстри виїдуть на ваш об’єкт, оглянуть його, оцінять поточний стан та підберуть оптимальне рішення. На основі огляду та розрахунків буде складено кошторис. Відразу пропонується для ознайомлення та підписання договір. У ньому прописуються права, обов’язки сторін, точні терміни робіт.

Підсумки

Чому слід довіряти роботи альпіністам? Розглянуті операції звичайний будівельник на високому рівні виконати не зможе, навіть якщо він є висококласним майстром. Потрібні певні навички, досвід. Для фіксації використовується спеціальне обладнання, що унеможливлює ризики зірватися вниз. У компанії «ДімРемонту» працюють грамотні універсали, що пройшли курси промислового альпінізму.

При цьому виїзд фахівця на об’єкт здійснюється безкоштовно, обов’язково підписується договір. За якість, безпеку робіт відповідає виконроб. Будівельники-альпіністи мають високий рівень кваліфікації. Усі операції реалізуються у заздалегідь обумовлені терміни. Клієнти можуть розраховувати на всі гарантії.

Переваги співпраці з компанією «ДімРемонту»:

 • Дотримання техніки безпеки.
 • Використання довговічних, сучасних матеріалів.
 • Ліцензія на усі роботи.
 • Наявність професійного обладнання.
 • Доступні ціни.
 • Індивідуальний підхід.

Потрібен ремонт козирка балкона? Звертаючись до компанії, ви отримуєте гарантію якості та максимально оперативне проведення робіт. Щоб розрахувати вартість герметизації козирка балкона, комплексних робіт з облаштування, залиште заявку. Відповідь буде надано в найкоротші терміни протягом робочого дня.

Відео наших робіт у Києві та Київській області

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)