Герметизація козирка балкона на останньому поверсі

Герметизація козирка балкона – обов’язкова процедура, яка вбереже житло від появи цвілі і грибка.

Причини течі бувають різні: порушення гідроізоляції, неточні виміри монтажників, низька якість матеріалу, зношеність, незахищеність від дощу, вітру, граду, снігу.

Протікає козирок над балконом, ніж замазати?

Чи не все так просто, ремонт козирка балкона – цілий комплекс заходів, що включає герметизацію швів за допомогою акрилового герметика, роботи з гідроізоляції. Такі комплексні дії допоможуть в тому випадку, якщо тече балкон від сусідів або протікає дах балкона на останньому поверсі. Роботи з гідроізоляції спрямовані на запобігання потрапляння води і з зовнішнього боку, і через пори. Для гідроізоляції використовуються різні матеріали: листові і об’ємні, які не пропускають вологи. Якщо протікає бетонна плита, то після гідроізоляції проводять герметизацію. Вона спрямована на захист гідроізолюючих матеріалів. Для герметизації козирка використовується мастика – склад, що нагадує за структурою гуму.

Дахи останніх поверхів страждають від пошкоджень найбільше.
Роботи на верхніх поверхах відносяться до промислового альпінізму. Робітники-верхолази впораються з проблемою, використовуючи спеціальне спорядження і страховку. Самостійне усунення течі – загрожує небезпекою для життя.

Невеликий отвір в козирку може перейти у велику проблему. Стіни, підлога відволожаться. Іноді, з’являються тріщини балконного статі, що призводить до течі на нижній поверх. Розборки з сусідами забезпечені.

Герметизація козирка балкона – вихід з критичного становища.

Послідовність ремонту козирка на останньому поверсі

  • зачистити дах від пилу, сміття, старого покриття;
  • очищену поверхню змастити спеціальною мастикою;
  • покрити новим шаром руберойду;
  • укласти зовнішній шар, покрівельний;
  • встановити металеві козирки в місцях стику руберойду зі стіною, змастивши їх мастикою ще раз.

Потрібен комплексний підхід, що включає поетапний ремонт.

Ми коротко ознайомили вас з причинами і планом робіт по усуненню протікання козирка на балконі. Не затягуйте ремонт, довіртеся фахівцям!

Дивіться також

Протікання балкона: причини і способи усунення течі
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (48 оценок, среднее: 4,69 из 5)