Декоративна фарба Vetro

Безкоштовна консультація

Декоративна фарба Vetro дозволяє виконати перламутрове покриття на акриловій основі. Таке покриття також матиме світловідбивний ефект. Завдяки цій фарбі, вам вдасться створити на стінах ефект піщаних дюн. Наша компанія «Дім Ремонту» надає послуги з обробки стін. Звертайтесь до нас, якщо ви хочете отримати чудове покриття на свої стіни у Києві. Ціна за роботу при цьому розумна.

Переваги фарби Vetro

Матеріали Vetro є перламутровою фарбою, яка створює цікаві ефекти на стінах і приємно здивує будь-яку людину. Візерунок, який утворює фарба, можна легко видозмінювати на свій розсуд. Також ця фарба є безпечною та екологічно чистою. У ній низький вміст ЛОС.

Застосовується цей матеріал для фінішної обробки стін, стель та різних декоративних елементів у приміщеннях.

Після виконання декоративного фарбування стін досить легко доглядати за покриттям. Воно піддається легкому вологому прибиранню. Тут важливо пам’ятати, що застосовувати абразивні засоби не можна. Також прибирання не можна починати доти, доки з моменту висихання не пройде щонайменше 2 тижні. А найкраще почекати, поки не пройде 28 днів. Тоді фарба гарантовано висохне і надовго збереже зовнішній вигляд, не вимагаючи ремонту.

Ще однією перевагою фарби кольору перламутру Vetro є відсутність необхідності розведення водою перед використанням. Це не потрібно, оскільки фарба готова до застосування спочатку. Фарба повністю висихає лише за 16-24 години.

Переваги виконання декоративного фарбування в компанії «Дім Ремонту»

Декор стін фарбою перетворить будь-яке приміщення, і кваліфіковані фахівці нашої компанії зроблять все на краще. Декорування стін потребує ретельної підготовки та досвіду. Все це є у нас. Вас приємно здивує ціна за роботу у Києві. Якісне, безпечне та швидке виконання завдання – те, в чому «Дім Ремонту» досяг успіху.

У нас ви зможете виконати нанесення не тільки фарби Vetro, але будь-якого іншого матеріалу. Більш того, ми також надаємо послуги з утеплення стін (це буде гарним доповненням до декоративного фарбування). Все це робить нашу компанію чудовим вибором, якщо потрібно зробити фактурне фарбування стін або їх утеплення.