Акрилова штукатурка Soft

Безкоштовна консультація

Декоративна штукатурка – оздоблювальний матеріал, що користується популярністю, і має гарні експлуатаційні властивості. Стильне та акуратне покриття прикрасить стіни та стелі ваших приміщень. Окремо слід сказати про акрилову декоративну штукатурку Soft, як про найбільш популярний матеріал для обробки приміщень.

Особливості декоративної перламутрової штукатурки

Ефектне глибинне та багатовимірне декорування допомагає досягати декоративна перламутрова штукатурка, якою обробляють приміщення, що мають класичний та сучасний стиль.

Характеристика оксамитової декоративної штукатурки

Сучасна декоративна штукатурка з ефектом оксамиту виходить з використанням особливого виду тонкошарового матеріалу, який має спеціальну дрібну фракцію наповнювачів. Таким покриттям із отриманням м’якої поверхні обробляються внутрішні частини у житлових приміщеннях.

Нанесення оксамитової штукатурки відбувається декількома шарами. Висушування кожного покриття триває до 4 годин. На фініші обробки наноситься прозорий лак, що захищає від вологи, механічного пошкодження та для утворення блискучої поверхні.

Штукатуркою з ефектом оксамиту обробляються інтер’єри зі стилями бароко, рококо, шеббі – шик та інші.

Забарвлення одного із 300 відтінків декоративного покриття під оксамит можлива додаванням пігменту. При цьому не зайве скористатися порадами:

 • в офісі рекомендовано застосування спокійних тонів;
 • у квартирах – затишних та теплих;
 • у дитячих кімнатах краще використання яскравих та соковитих кольорів.

Властивості акрилової штукатурки Soft

В даний час акрилова штукатурка Soft застосовується для обробки різних об’єктів. Це пояснюється тим, що у матеріалу відмінно поєднуються ціна, якість та практичність.

Практична акрилова штукатурка Soft має важливі переваги:

 • ​​зручність використання;
 • для обробки 1 м2 досить невеликої кількості матеріалу;
 • різноманітні колірні гами та текстури.

Всі поверхні, оброблені декоративною штукатуркою “Софт”, стають надійними і протистоять зовнішнім агресивним факторам.

Напівпрозора штукатурка Софт має у своєму складі мікрогранули для створення незвичайного тактильного ефекту з наданням стін м’якого вигляду.

Вартість робіт із нанесення декоративної штукатурки Софт залежить від багатьох факторів:

 • тип обробки;
 • виробники декоративної штукатурки;
 • матеріали, на яких заснована суміш (мінеральні, силікатні, акрилові тощо);
 • в якій кількості наносяться шари. Тут же створена фактура або рельєф (складність);
 • Розмір виконаної роботи.

Таким чином, використання сучасних оздоблювальних матеріалів призводить до втілення в інтер’єрі будь-якого творчого задуму. Декоративна штукатурка “Софт” – це не тільки практичний, але й дуже гарний матеріал. Їм можна оформити домашні приміщення, кафе, ресторани та офіси. Компанія «Дім Ремонту» пропонує послуги з обробки стін акриловою декоративною штукатуркою Soft з гарантією якості та за доступними розцінками. Усі роботи виконуються оперативно та якісно.