Акрилова штукатурка Etna

Безкоштовна консультація

Бажаєте зробити ремонт квартири, будинку чи офісу та шукаєте перевірених виконавців? Кваліфіковані фахівці компанії «Дім Ремонту» втілять у життя будь-які задуми. Ми проводимо роботи повного циклу, реалізуємо проекти різної складності під ключ. Для вас це означає одне – ідеальні результати в стислі терміни за доступною вартістю. Допоможемо підібрати рельєфну штукатурку для конкретного приміщення, врахуємо ваші запити та доступний бюджет. На всі роботи надається гарантія. Вартість фактурної штукатурки для наших клієнтів завжди є максимально вигідною за рахунок замовлення сумішей безпосередньо від виробника.

Про декоративну штукатурку Etna

Декоративна штукатурка Etna являє собою рельєфну масу, що моделює, на основі з акрилу з високим вмістом целюлозних армуючих волокон. Вона використовується для створення ефектного рельєфу. Покриття, за умови дотримання технології, виходить міцним, перекриває незначні дефекти стін – відколи, тріщини, нерівності. Рельєфну декоративну штукатурку рекомендовано використовувати разом із блакитами Фінітура Страто або спеціальними восками.

Вартість колорування залежить від кольору, що розраховується індивідуально. Для рельєфної штукатурки вартість роботи становить приблизно від 7 євро за квадратний метр. Вплив на фінальний цінник мають такі фактори як грунт, колір тонування, захисний фінішний шар, фасування матеріалу, техніка нанесення.

Є питання чи хочете прорахувати точну вартість нанесення фактурної штукатурки? Звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів. Менеджери компанії «Дім Ремонту» завжди на зв’язку та раді вам допомогти. Гарантуємо чесність, прозорість умов, незмінність цін на роботу з фактурною штукатуркою у процесі співробітництва. З кожним клієнтом підписуємо договір, у якому зазначаються всі докладні умови.

Принципи ціноутворення: корисна інформація для клієнтів

Вартість робіт із фактурної штукатурки визначається на підставі:

 • Типи декоративного оздоблення. Одна справа – гладкі поверхні та інша – рельєфні. Цінник розраховується за квадратний метр.
 • Виробник. Імпортна продукція завжди коштує дорожче за вітчизняну. Якість багато в чому залежить не від ціни, а від марки.
 • Матеріал основи. Виробники здійснюють реалізацію сумішей різних типів. Це може бути акрилові, силікатні, мінеральні склади. Знову ж таки, параметр впливає на ціну.
 • Числа шарів суміші, що наноситься, складності фактури. Шарів, наприклад, може бути 2 або 20.
 • Об’ємів робіт. Чим більша площа приміщення в рамках замовлення, тим нижча ціна кожного метра.

Чому ми?

Компанія «Дім Ремонту» здійснює рельєфну штукатурку стін за оптимальними цінами. Фахівці пройшли поглиблене навчання, яке дає їм змогу виконувати роботи на високому рівні. багаторічний досвід у нанесенні різних типів декоративних штукатурок гарантує, що ви отримаєте ідеальний результат. Наші спеціалісти не експериментують, а виконують роботи на найвищому рівні. І це важлива перевага для вас як замовника.

Кожен клієнт може розраховувати на консультаційну підтримку високого рівня. Вона передбачає безкоштовні консультації фахівців, підказки, допомогу у виборі. Робимо індивідуальне та типове оздоблення. А ви вибираєте той варіант, який точно влаштує.

Що входить у вартість послуги

Ціна за роботу з фактурною штукатуркою розраховується завжди індивідуально, оскільки вона залежить від широкого ряду параметрів. Ви платите за послуги:

 • Попереднього аналізу приміщення, складання кошторису, підписання договору.
 • Консультування з питань вибору фактури, кольору.
 • Доставка матеріалів на об’єкт з їх подальшим розвантаженням.
 • Монтаж декоративної штукатурки. Ми при цьому гарантуємо суворе дотримання технології нанесення та термінів, зазначених у договорі.
 • Облаштування протипилового захисту. Робимо все можливе, щоб обробка, меблі не постраждали.
 • Винесення сміття. Після завершення робіт об’єкт здається замовнику.

Тобто ви отримуєте не лише оброблені рельєфною штукатуркою стіни, але й повний комплекс супутніх робіт. Це зручно, робить процедуру співробітництва комфортною та приємною.

Ми – найкращі у Києві на ринку оздоблювальних робіт. Якщо цікавить вигідна ціна фактурної штукатурки за квадратний метр, залишайте заявку прямо зараз. Відповімо на запитання, здійснимо основні розрахунки.