Перед ремонтом постає питання про вибір відповідної штукатурки. Вона наноситься машинним або ручним методом. У першому випадку виготовлення складу і його подача на поверхню здійснюється за допомогою спецтехніки. При ручному приготування складу, його нанесення на підставу виконуються руками.

Порівняння машинної і ручної штукатурки відбувається з урахуванням різних критеріїв. Для автоматичної подачі до складу втручаються додаткові компоненти. Вони забезпечують безперебійну роботу всіх систем устаткування, не дають розчину прилипати до рухається і стаціонарним деталей машини. При застосуванні ручного способу сухий склад відправляють в ємність з чистою рідиною, замішують міксером, залишають на дві години.

Вибір штукатурки

Не можна однозначно сказати, що краще машинне або ручне штукатурка. На першому місці за значимістю – кваліфікація фахівців, що виконують замовлення. Якість кінцевого результату залежить і від вирівнювання, затірки. Є особливість – механічний спосіб іноді не можна використовувати. Це стосується ремонту, виробленого в обмеженому просторі.

При виборі способу часто акцент робиться на ціні:

  • При ручному способі нанесення майстри зазвичай беруть більше.
  • При механізованому використовується електроенергія, за яку потрібно платити.
  • Фахівці, що віддають перевагу ручному способу, часто беруть додаткову плату за підготовку важкодоступних або складних ділянок.
  • Готові суміші для машинної роботи коштують дешевше.

Штукатурка ручна і машинна припускають і різну підготовку при роботах з фасадами. При роботі з одноповерховими будинками без використання спеціалізованої техніки знадобляться будівельні ліси або підмостки. При механізованих роботах можна обійтися без них. Відрізняється і якість покриття. Устаткування дозволяє досягти однорідної консистенції, рівномірності нанесення.

Який спосіб вибрати

Швидкість нанесення оздоблювального матеріалу машинним типом в 2-3 рази більше, ніж при роботі руками. Майстри, які працюють у такий спосіб, часто відмовляються обробляти поверхні зі складною конфігурацією і в маленьких приміщеннях. Іноді за це беруть завищену плату. Тому для виконання таких робіт варто скористатися ручним підходом.

Штукатурка ручного і машинного нанесення відрізняється за багатьма параметрами, але при дотриманні правил різниці в якості не буде. Санвузол поштукатурити розчином з гіпсом можна тільки ручним методом. Через це на ремонт може знадобитися запрошення відразу двох бригад.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (48 оценок, среднее: 4,69 из 5)