Описание объекта

Утеплення фасадів стає як ніколи актуальним завданням напередодні холодів. Ніщо не зігріє тіло і душу так, як теплий затишний будинок або квартира в розпал холодного сезону.

Однак варто додати, що утеплення фасадів можливо за допомогою утеплення мінватою і утеплення пінопластом. Яке утеплення квартир і утеплення будинків вибрати давайте розберемося.

Утеплення пінопластом

Пінопласт – легший, в порівнянні з мінеральною ватою, матеріал, який використовується для утеплення фасадів. Більш доступний за ціною, тому використовується для різних цілей: від теплоізоляції до інтер’єрного декорування.

Утеплення пінопластом добре тим, що можна вибрати розмір і щільність матеріалу. Крім того, пінопласт зручний в транспортуванні. Недолік пінопласту в тому, що він руйнується при температурі від +80 ° С і він не гнеться.

Утеплення мінватою

Мінеральна вата – більш довгостроковий і ефективний матеріал для утеплення фасадів. Але і вартість мінеральної вати дорожче, ніж пінопласту.

Перевагою утеплення мінватою є стійкість матеріалу до високих температур, і він краще захищає від шуму.

Добре підійде для утеплення будинків і утеплення квартир з підвищеною вологістю. До того ж, мінеральна вата – м’яка і її легко укласти на вигини і інші нерівності.

Що вибрати?

Стикаючись з сумнівами, що ж вибрати – утеплення фасадів пінопластом або мінватою – будьте спокійні! Зверніться до нас в Будинок Ремонту і наші менеджери підберуть для вас найкращий варіант утеплення фасадів вашого будинку або квартири! Адже ми працюємо для вас, як для себе!