Описание объекта

Разом з квартплатою зростає грибок на укосах? Утеплення фасадів ставати все більш популярним і ергономічним способом впоратися з цією проблемою, так як передбачає комплексне рішення.

Важливість зовнішнього утеплення

Утеплення квартир дозволяє значно скоротити витрати на опалення в холодну пору року і кондиціонування приміщення в жаркий період. Міжсезоння переходи будуть мати легший перебіг, адже утеплення будинків запобігає чутливість внутрішнього середовища будинку до коливання температури зовні. А також можна сміливо забути про появу цвілі і грибків, що піддають небезпеці здоров’я жителів.

Варіанти матеріалів і технології

Будівельний ринок пропонує як неорганічні, так і органічні утеплювачі, але найбільш поширеним і простим в обробці і монтажі вважається утеплення пінопластом. Сучасні панелі вже мають нанесену на поверхню плитку клінкерної типу, тому не вимагають додаткової зовнішньої обробки.

Утеплення мінватою жорсткого типу є більш довговічною альтернативою вищої якості, тому його частіше вибирають, але технологія монтажу не відрізняється від пінопласту або інших утеплювачів.

безпрецедентна вигода

Незалежно від технології утеплення фасаду повністю виправдовує вкладення, адже значно скорочуються енерговитрати, виникає додаткова звукоізоляція, забезпечується комфортна вологість і температура приміщення. Широкий асортимент оздоблювальних матеріалів дозволяє зміцнити зовнішні стіни і освіжити екстер’єр, надавши йому індивідуальності.