Описание объекта

Все більше людей замислюються про утеплення фасадів будинків і квартир, оскільки це допоможе і спокійно пережити зиму і заощадити на опаленні, яке нині ой як дорого.

Багато хто задається питанням – яке утеплення вибрати – пінопластом або мінватою? Як часто це буває, кожен з цих матеріалів має свої плюси і мінуси

Монтувати зручніше пінопласт, так як він більш пружний ніж мінеральна вата.
На відміну від пінопласту мінеральна вата не горить, тому в плані безпеки і загроза пожеж утеплення мінватою виграє
Що стосується теплопровідності, виробники вказують однакові коефіцієнти провідності тепла для пінопласту і для мінеральної вати. Насправді тільки вата, яка випускається у вигляді плит має ту ж провідність, що і пінопласт. Звичайна ж вата поступається пінопласту за властивостями теплоізоляції. Тому в цьому плані ми за пінопласт.
Коли стоїть питання, чи є відмінність в утепленні будинку і утепленні квартири, можна однозначно сказати, що є. Якщо для утеплення будинків, фасадів підійде і пінопласт, і мінвата, то для утеплення квартир всередині треба віддати перевагу ваті. Мінеральна вата на відміну від пінопласту не містить фреону, який виділяє шкідливі гази, тому цей утеплювач більш екологічний.
Ціна обох утеплювачів залежить від їх щільності і від бренду.