Описание объекта

У нашій країні показник використання теплоенергії вище, ніж в країнах ЄС. Проблему з нестачею тепла вирішують обігрівом житла, адже головне – добре утеплити зовні. Просте утеплення фасадів, значно зменшує теплові втрати.

Плюс, що при якісній теплоізоляції, комфорт в будинку цілий рік: взимку тепло і сухо, а влітку легка прохолода.

Для утеплення стін використовують пінопласт або мінеральну вату, ці матеріали покращують якість життя всієї родини:

  • підвищують роботу системи обігріву;
  • перешкоджають проникнення шуму в приміщенні;
  • уникають появи цвілі.

Кращі матеріали для утеплення фасадів

Стандартним матеріалом для утеплення стін фасаду визнаний пінопласт шириною 5 см, 25-й щільності, але кожен вважає за краще той варіант, який буде найоптимальнішим і надійним. Для багатьох бюджет також важливий. Утеплення квартири пінопластом зовні закриє масу неприємних запитань і гарантує надійний захист житла на довгі роки. Все частіше мешканці багатоповерхівок почали утеплювати свої квартири.

Поширеними залишаються запити:

  • утеплення панельного будинку зсередини;
  • квартир на останньому поверсі висотного будинку;
  • утеплення кутів цегляного будинку, торцевого фасаду зсередини;
  • обшивка кутової квартири.

Є безліч ситуацій, коли пінопласт добре проявляє свої теплоізоляційні властивості. Але найкраще він проявляє себе, коли проводиться теплоізоляція стін зовні. І суть важливо, з якого матеріалу побудований сам житловий будинок. Великим плюсом пінопласту, якого позбавлена ​​мінеральна вата, є його вологостійкість.

Особливості утеплення мінеральною ватою

При виборі теплоізоляційних матеріалів для фасаду головне не тільки їх низька теплопровідність, а також можливість їх застосування на різні фасадні і немало важливо – простота у використанні. Цілком правильним рішенням власника будинку є утеплення фасаду за допомогою мінеральної вати. У більшості випадків такий матеріал застосовується для облаштування «мокрого фасаду». Також мінеральна вата може закладатися під облицювання будинку.