Київ, вул. Академіка Паладіна 24

Все більше людей замислюються про утеплення фасадів будинків і квартир, оскільки це допоможе і спокійно пережити зиму і заощадити на опаленні, яке нині ой як дорого.

Багато хто задається питанням – яке утеплення вибрати – пінопластом або мінватою? Як часто це буває, кожен з цих матеріалів має свої плюси і мінуси

Монтувати зручніше пінопласт, так як він більш пружний ніж мінеральна вата.
На відміну від пінопласту мінеральна вата не горить, тому в плані безпеки і загроза пожеж утеплення мінватою виграє
Що стосується теплопровідності, виробники вказують однакові коефіцієнти провідності тепла для пінопласту і для мінеральної вати. Насправді тільки вата, яка випускається у вигляді плит має ту ж провідність, що і пінопласт. Звичайна ж вата поступається пінопласту за властивостями теплоізоляції. Тому в цьому плані ми за пінопласт.
Коли стоїть питання, чи є відмінність в утепленні будинку і утепленні квартири, можна однозначно сказати, що є. Якщо для утеплення будинків, фасадів підійде і пінопласт, і мінвата, то для утеплення квартир всередині треба віддати перевагу ваті. Мінеральна вата на відміну від пінопласту не містить фреону, який виділяє шкідливі гази, тому цей утеплювач більш екологічний.
Ціна обох утеплювачів залежить від їх щільності і від бренду.

Київ, вул. Генерала Наумова 37в

Що може бути краще, ніж теплий затишний будинок! З кожним роком з’являються нові технології і матеріали, що дозволяють зробити житло максимально комфортним. Утеплення квартири або власного будинку – питання дуже важливий, адже один хороший ремонт забезпечить багаторічну економію на опаленні. А вибір матеріалів і технологій в наш час величезний! Тому важливо не помилитися і вибрати спосіб утеплення, який найбільш підходить житлу і його мешканцям.

Зовні або всередині?

Фахівці вважають, що утеплення будинків має бути тільки зовнішнє по цілому ряду причин. Найбільш зрозуміла пересічному користувачеві – внутрішнє утеплення зменшує розміри житлових приміщень. А фахівець буде орієнтуватися на «точку роси» – місце, в якому відбувається випадання конденсату. Точка роси може плавати по товщині стіни, це залежить від температури повітря на вулиці і в будинку. При зовнішньому утепленні точка роси зміщується назовні, де сирість буде вивітрюватися. При внутрішньому – вглиб приміщення. Усередині стіни утворюється волога і вона сиреет. Найнадійніший спосіб уникнути вогкості – побудувати стіну з одного матеріалу, розрахувавши, якою має бути її товщина. Але дуже часто виявляється, що куплений будинок або квартира – з тонкими стінами, які доводиться утеплювати.

А ось утеплення квартир може бути як зовнішній, так і внутрішній. Виключно внутрішнє утеплення доведеться робити в разі, якщо будинок є пам’яткою архітектури, і утеплення фасадів може змінити зовнішній вигляд будівлі.

«Шубка» для будинку

Вибір матеріалу утеплювача зовнішніх стін насамперед залежить від того, з чого зроблений будинок: газоблок, піноблок, цегла, дерево.

Найбільш популярні в наш час такі види утеплювачів:

Пінопласт або пінополістирол;
Пінзеля;
тепофол;
Мінеральна вата;
Утеплювачі з рослинної сировини.

Ці матеріали поєднують хороші теплоізоляційні характеристики і розумну вартість.

утеплення пінопластом

Коли люди говорять «Утеплити будинок пінопластом», вони зазвичай мають на увазі або пінопласт, або його різновид – екструдований полістирол. Пінопласт створюють впливаючи на стирол паром, а полістирол – методом розігріву гранул. Обидва матеріали не вбирають воду, горять гірше дерева і володіють високими теплоізоляційними і звукопоглинальні властивості. Утеплення будинків пінопластом – швидкий, економічний і дуже популярний спосіб.

Що таке пеноизол

Пінзеля – полімерна теплоізоляційна рідка піна, яка хороша тим, що проникає в найменші щілинки, застигає і перешкоджає проникненню в них вологи та холоду. Пінзеля на 10% краще зберігає тепло, ніж пінопласт і мінвата. Його категорично не люблять миші і комахи, в ПІНОІЗОЛОМ не буває цвілі і грибків. При пожежі піна не горить, а просто випаровується. Пінзеля має відмінну звукоізоляцію, з його допомогою можна утеплювати стіни, дахи, підлоги, горища, мансарди, перекриття.

Тепофол – новинка теплоізоляції

Спінений поліетилен з теплоотражающим шаром отримав назву тепофол. Тепофол виробляють з того ж поліетилену, що і всім звичні харчові кульки. А це значить, що він абсолютно не токсичний. Сучасний тепофол може мати товщину від 10 до 150 мм, в залежності від призначення. Тепофол забезпечує одночасно теплоізоляцію, гідроізоляцію і вітрозахист. Рулони тепофол розкочуються по конструкції і кріпляться спеціальними замками, утворюючи герметичне безщілинних полотно.

утеплення мінватою

Мінеральна вата виробляється з розплавлених при високій температурі гірських порід і є рідною сестрою скловати. Гризуни добре розуміють, що їсти її не можна, і це плюс. Однак багато хто вважає утеплення мінватою небезпечним, так як з часом волокна руйнуються і утворюється пил. Якщо в будинку є хоч найменші тріщини, пил буде проникати у житлові приміщення. Плюсом мінвати є те, що її пористі, насичені повітрям плити відмінно випаровують вологу і прекрасно зберігають тепло. Мінеральна вата дуже легка. Тому утеплення виробляють за допомогою спеціального клею. І звичайно, мінвата потребує надійного фасадній обробці за допомогою облицювальної цегли або декоративної штукатурки.

Утеплювачі з натуральної рослинної сировини

Найбільш екологічно безпечні, одночасно сучасні і старовинні утеплювачі – волокна конопель та льону. З давніх-давен народ шпаклювати стіни в дерев’яних будинках льоном і коноплями. Натуральні утеплювачі дозволяють зберегти здоровий мікроклімат будинку, не аллергічні і є природними антисептиками. Їх не люблять гризуни. По капілярних волокнам рослин виводиться волога з конструкцій. Такий екологічний вид утеплення прослужить більше 70 років. Сучасні технології в поєднанні з рослинними волокнами застосовують пароогранічітельний картон. За допомогою льону і конопель можна виробляти утеплення квартир і будинків як зсередини, так і зовні.

Якість теплового захисту вашого будинку можна перевірити за допомогою тепловізійної діагностики. Комп’ютер обробляє дані, отримані при скануванні будинку тепловізором. Фотографії можна подивитися в інфрачервоному діапазоні і відстежити слабкі місця теплового захисту.

Найголовніше – погода в домі, а решта додасться!

Київ, вул. Леся Курбаса 3в

Разом з квартплатою зростає грибок на укосах? Утеплення фасадів ставати все більш популярним і ергономічним способом впоратися з цією проблемою, так як передбачає комплексне рішення.

Важливість зовнішнього утеплення

Утеплення квартир дозволяє значно скоротити витрати на опалення в холодну пору року і кондиціонування приміщення в жаркий період. Міжсезоння переходи будуть мати легший перебіг, адже утеплення будинків запобігає чутливість внутрішнього середовища будинку до коливання температури зовні. А також можна сміливо забути про появу цвілі і грибків, що піддають небезпеці здоров’я жителів.

Варіанти матеріалів і технології

Будівельний ринок пропонує як неорганічні, так і органічні утеплювачі, але найбільш поширеним і простим в обробці і монтажі вважається утеплення пінопластом. Сучасні панелі вже мають нанесену на поверхню плитку клінкерної типу, тому не вимагають додаткової зовнішньої обробки.

Утеплення мінватою жорсткого типу є більш довговічною альтернативою вищої якості, тому його частіше вибирають, але технологія монтажу не відрізняється від пінопласту або інших утеплювачів.

безпрецедентна вигода

Незалежно від технології утеплення фасаду повністю виправдовує вкладення, адже значно скорочуються енерговитрати, виникає додаткова звукоізоляція, забезпечується комфортна вологість і температура приміщення. Широкий асортимент оздоблювальних матеріалів дозволяє зміцнити зовнішні стіни і освіжити екстер’єр, надавши йому індивідуальності.

Київ, Наумова 39, Новобіличі

У нашій країні показник використання теплоенергії вище, ніж в країнах ЄС. Проблему з нестачею тепла вирішують обігрівом житла, адже головне – добре утеплити зовні. Просте утеплення фасадів, значно зменшує теплові втрати.

Плюс, що при якісній теплоізоляції, комфорт в будинку цілий рік: взимку тепло і сухо, а влітку легка прохолода.

Для утеплення стін використовують пінопласт або мінеральну вату, ці матеріали покращують якість життя всієї родини:

  • підвищують роботу системи обігріву;
  • перешкоджають проникнення шуму в приміщенні;
  • уникають появи цвілі.

Кращі матеріали для утеплення фасадів

Стандартним матеріалом для утеплення стін фасаду визнаний пінопласт шириною 5 см, 25-й щільності, але кожен вважає за краще той варіант, який буде найоптимальнішим і надійним. Для багатьох бюджет також важливий. Утеплення квартири пінопластом зовні закриє масу неприємних запитань і гарантує надійний захист житла на довгі роки. Все частіше мешканці багатоповерхівок почали утеплювати свої квартири.

Поширеними залишаються запити:

  • утеплення панельного будинку зсередини;
  • квартир на останньому поверсі висотного будинку;
  • утеплення кутів цегляного будинку, торцевого фасаду зсередини;
  • обшивка кутової квартири.

Є безліч ситуацій, коли пінопласт добре проявляє свої теплоізоляційні властивості. Але найкраще він проявляє себе, коли проводиться теплоізоляція стін зовні. І суть важливо, з якого матеріалу побудований сам житловий будинок. Великим плюсом пінопласту, якого позбавлена ​​мінеральна вата, є його вологостійкість.

Особливості утеплення мінеральною ватою

При виборі теплоізоляційних матеріалів для фасаду головне не тільки їх низька теплопровідність, а також можливість їх застосування на різні фасадні і немало важливо – простота у використанні. Цілком правильним рішенням власника будинку є утеплення фасаду за допомогою мінеральної вати. У більшості випадків такий матеріал застосовується для облаштування «мокрого фасаду». Також мінеральна вата може закладатися під облицювання будинку.

Київ, Теремківська 2г

Для чого ж так необхідно утеплення балкона?

Утеплення балконів роблять як в квартирах так і в приватних будинках. Це робиться для того, щоб уникнути холоду і вогкості в будинку, які в свою чергу можуть привести до появи цвілі, великої кількості конденсату на вікнах. Так само утеплення ще використовують для придушення шуму з вулиць.

У наш час люди використовують балкони не тільки для зберігання там непотрібних речей, а й облаштовують його під місце для відпочинку. В цьому випадку утеплення особливо необхідно.

види утеплення

Перш ніж робити утеплення, потрібно розібратися і зрозуміти яке саме вам потрібно. Існує зовнішнє і внутрішнє утеплення.

Внутрішнє найчастіше використовують, якщо ви наприклад живете в Києві в квартирі і не можете змінювати щось в будівлі. Але потрібно враховувати, що внутрішнє утеплення сильно зменшує площу балкона. Утеплення робиться за допомогою пінополістиролу і пінополіуретаном, які не вбирають в себе і не пропускають вологу.

Зовнішнє утеплення більш поширене, але робити це без професіоналів не рекомендується. При зовнішньому утепленні потрібно пам’ятати, що воно додає вагу балкона майже на тонну і можливо спочатку його потрібно зміцнити.

Який матеріал вибрати для зовнішнього утеплення?

Для такого утеплення завжди вибирається легкий, але міцний матеріал, який зможе довго прослужити в умовах холоду і вологи.

У наш час можна знайти безліч видів матеріалів, але як вибрати правильно?

Екструзійний пінополістирол – міцний і щільний матеріал, стійкий до вологи, і з низьким коефіцієнтом теплопровідності.

Пінопласт – щільний утеплювач. Має дуже низький коефіцієнт теплопровідності. Це легкий матеріал з низькою вартістю і мабуть є одним з найпоширеніших.

Базальтова і мінеральна вата – м’які матеріали, і утеплюють вони за рахунок своєї волокнистої структури.

Пінополіуретан – напилюваний утеплювач. Плюс цього матеріалу в його гідроізоляції. Він так само дає можливість вибирати товщину утеплення і утеплює без швів, що виключає появу містків холоду.

Пенофол – цей матеріал має багатошарову структуру. Підкладка з полістиролу утримує тепло, а алюмінієвий екран, що діє як теплове дзеркало, відображає тепло і повертає його всередину будинку.

Керамзит – пористий, насипний утеплювач. Матеріал застосовується для утеплення підлоги балкона або лоджії.

Утеплення балкона передбачає утеплення окремо стін і підлоги, тому можна використовувати комбінації матеріалів.

Якісна теплоізоляція приміщення – запорука комфортної температури в будинку, незалежно від пори року і позначки на термометрі. Про підвищення витрат на опалення в зимовий період і говорити не варто … Попадання холодного повітря крізь тонкі стіни призводить до того, що приміщення швидко остигає, вимагаючи частого прогріву. Які існують способи утеплення квартир і будинків, поговоримо в даній статті.

утеплення пінопластом

Пінополістирол – відомий ізоляційний матеріал, який широко застосовується в будівництві. Утеплення будинків відбувається за рахунок нерухомого повітря, укладеного в мікрокамери пінопласту. Теплопровідність однієї 5 см плити рівноцінна 70 см цегляної кладки! Більш того, низька гігроскопічність дозволяє експлуатувати матеріал в будь-яких кліматичних зонах і умовах підвищеної вологості. Пінополістирол має малу питому вагу, легкий в монтажі і має високі показники міцності.

утеплення мінватою

Мінеральна вата – не менш популярний матеріал для утеплення будинків. Залежно від використовуваного сировини, розрізняють: скляне волокно (скловата), волокно з металургійних шлаків (шлаковата) і волокно, вироблене з гірських порід (кам’яна вата). Кожен вид мінеральної вати має свої індивідуальні переваги, але об’єднує їх невисока вартість, високий термічний опір і відмінна корозійна стійкість. Вогнестійкість матеріалу досягається за рахунок використання силікатних гірських порід, що запобігає деформації і плавлення при високих температурах

Київ, Машинобудівна

Ми утеплимо фасад вашого дитячого заду, для Юних талантів!

Наша компанія пропонує сучасний бюджетний спосіб утеплення квартир, і так само різних будівель.

У чому наші переваги:

-робота виконується за узгодженими термінами

-Якісний матеріали, які будуть тримати тепло в приміщення коли холодно, а коли жарко, збереже прохолоду

-доступна ціна, + обговорюється знижка на великі площі роботи

-екологічно матеріали

-наявність гарантії і всіх додаткових договорів та сертифікатів якості

-імеем більше 30 штатних співробітників, які прискорюють процеси робіт якісно!

Особливості вибору матеріалу для зовнішнього утеплення.

Утеплення фасадів будівель актуальне питання в зимову пору.

Особливо має значення якісне утеплення фасаду дитячого садка, з огляду на те що діти менш уважні до перепадів температур.

У свою чергу на утеплення фасаду будівлі садка, як і будь-якого іншого, впливає критерій вибору матеріалу, який буде наноситься.

Серед утеплювачів широко відомі такі як Піноплекс і пінопласт, ековата, скловата і мінеральна вата.

Згідно з діючими ДСТУ (ДСТУ) не кожен матеріал може використовуватися під будь-яку будівлю. АЛЕ обмеження в основному пов’язані з висотою самого об’єкта. Утеплення фасаду дитячого садка, як правило до таких обмежень не відноситься, адже будівля не є висотним.

Практичне значення мінеральної вати для утеплення зовнішніх стін садка

Як часто буває, чим більше матеріалів, тим складніше вибір. І тут на допомогу завжди прийдуть наші досвідчені фахівці.

В цілому на практиці, утеплення зовнішніх стін дитячого садка проводиться з використанням мінеральної вати. Переваг у якій досить багато, але ми розглянемо лише основні.

В першу чергу утеплення садочка виконується мінеральною ватою тому як її плити ідеально підходять для вертикального утеплення, не утворюючи сповзань. Різна товщина дозволяє здійснювати індивідуальний підбір плит.

Цей матеріал відрізняється не горючість. Наприклад, при загорянні будівлі шар фасаду буде стримувати поширення вогню, при цьому не виділяючи токсичних речовин. Таким чином, роблячи матеріал ідеальним для дотримання правил протипожежної безпеки.

Що також немало важливо, в разі якщо товари вироблені утеплення дитячого садка мінеральною ватою, при дотриманні правильної технології під час робіт і експлуатації, такий фасад буде довговічним. Вона відмінно тримає форму і не деформується.

Необхідність в утепленні дитячого садка очевидна, оскільки дозволяє не тільки заощадити енерговитрати, а й забезпечити комфортне перебування малюків в приміщенні. Це, в свою чергу, сприяє належному вихованню та навчанню дітей, а також роботі персоналу, дотримання санітарних норм перебування в закладі. Утеплення фасаду дитячого садка поліпшить технічний стан і зовнішній вигляд будівлі. Грамотний підхід до такого процесу дозволить зберігати комфортну температуру і взимку, і влітку, оскільки теплоізоляція не дає стінам сильно прогріватися. Відсутність утеплення фасаду садка може привести до появи грибка через постійний перепад температури. Позбутися від нього практично неможливо. Вагомих аргументів багато, тому варто звернутися до професіоналів своєї справи і почати процес утеплення фасаду вже сьогодні.

Утеплення дитячого садка має ряд спеціальних умов, передбачених
документацією.
Як правильно провести утеплення зовнішніх стін дитячого садка:
-ознакомьтесь з переліком заборон.
Матеріали для облицювання зовнішньої поверхні групи горючості Г2-Г4
заборонені. Для утеплення фасаду дитячого садка застосовуються негорючі
утеплювачі.
-Переконайтеся в надійності основної конструкції.
Можна встановити, наприклад, міцні сталеві.
-виберіть відповідний утеплювач.
Мінеральна вата – безпечно і довговічне.
– подбайте про дизайн фасаду.
Зверніть увагу, розумна термомодернізація допоможе не тільки
заощадити, але і зробити утеплення садочка ефективніше.

Найтепліше слово для дитини – мама. І кожна мама хоче забезпечити місце, де знаходиться
її дитина, максимальним комфортному і зробити його перебування безпечним.
Скільки часу проводить Ваша дитина в дитячому садку поза батьківського контролю? 6-8 годин.
На скільки там тепло і безпечно? 50 * 50 або на п’ятірочку по 10 бальній шкалі. є ряд
питань і проблем в дитячих садах. Будинок ремонту не вирішить всі і відразу, у нас немає хресної феї, при
цьому у нас є хороші майстри і розуміння гідного місця, де знаходяться Ваші діти!
Якщо у вашому саду є цвіль, грибок, протяги, тріщини на фасаді – МИ ВАМ ПОТРІБНІ!
Будинок ремонту пропонує вирішити ці проблеми утепленням фасаду дитячого садка.
Утеплення садка Ви можете зробити як за особисті кошти, так і за бюджетні. утеплення фасаду
дитячого садка – це швидко, якісно і що важливо екологічно.
Перед тим, як прийняти рішення про утеплення зовнішніх стін дитячого садка, Вам слід знати з
яких матеріалів ми можемо це зробити. Отже, мінеральна вата або скловолокно-достатньо
дорогий матеріал, ціна оправдана екологічністю, здатністю давати «дихати» стінам без
тепловтрати. Полістерол – середній ціновий сегмент, тепло зберігає чудово за рахунок своєї
щільності, при цьому дозволяє «економити» місце фасаду, міцний. Пінопласт – самий
Найпоширеніший матеріал для утеплення фасаду садка оскільки є ідеальним поєднанням
ціни і якості. Є кілька варіацій по щільності і товщині. Фінальним етапом є
фарбування фасаду в самий життєрадісний колір на Ваш погляд або покриття фасаду короїдом і
зробити фасад візуально ефектніше і дорожче.