Оздоблення фасаду цеглою

Оздоблення фасаду цеглою

Безкоштовна консультація

Оздоблення фасаду будинку під цеглу – затребувана послуга. Це довгострокові інвестиції, тому потрібно серйозно поставитися до вибору компанії, яка буде займатися цим питанням.

Для виробництва цегли здійснюється випал при високій температурі, а якісна сировина гарантує відповідні фізичні та естетичні параметри. Це довговічний матеріал, який тривалий час не втрачає привабливість навіть під впливом негативних природних факторів.

Оздоблення фасаду будинку облицювальною цеглою має масу достоїнств:

  • матеріал є міцним, відрізняється високою стійкістю до впливу чинників навколишнього середовища, що пов’язано з його високою щільністю. Це означає, що цеглини можна використовувати в різних кліматичних зонах;
  • матеріал має стійкість до морозу, тобто облицювання не буде боятися різких змін температури, а цегла в будь-якому випадку буде зберігати експлуатаційні характеристики.

Більш того, представлений широкий асортимент цегли, тому красива облицювання будинку цеглою буде гарантована. Виробники пропонують на вибір вироби з різним забарвленням, рельєфом. Завдяки цьому можна робити облицювання для будинків будь-якою архітектурою форми.

Що потрібно знати перед початком робіт

Перед початком облицювання будинку цеглою необхідно визначитися з габаритами, параметрами і характеристиками самого матеріалу, а також вибрати виробника продукту. Також на обробку фасаду цеглою впливає вартість матеріалу. Це досить дорогий матеріал, і ціна облицювання фасаду цеглою наполовину складається з витрат на нього. Фахівці радять виконувати такі роботи паралельно зі зведенням самого будинку. Завдяки цьому процес істотно спрощується, скорочуються терміни і вартість послуги.

Також необхідно правильно розрахувати кількість всіх елементів, з огляду на дверні та віконні прорізи, декоративні елементи. Для облицювання фасаду цеглою необхідно вибирати матеріал з однієї партії, щоб всі деталі мали однаковий відтінок і не відрізнялися по тону. Для облицювання необхідні особливі теплоізолюючі зв’язку. Категорично не рекомендується використовувати арматуру, так як через це можуть з’явитися тріщини.

Зазвичай кладку здійснюють, залишаючи спеціальний зазор вентилює типу. Він повинен бути приблизно 2-3 см. Це потрібно для того, щоб пари вологи поступово виходили з несучих стін будівлі. Ця умова є обов’язковою до виконання.