Оздоблення балконів і лоджій

Оздоблення балконів і лоджій

Безкоштовна консультація

Всім людям потрібна своя зона комфорту. Але як можна говорити про комфорт при відкритому і старенькому балконі, який при частих випаданнях опадів все більш руйнується від корозії? Або вас вже не радує лоджія, дизайн якої і зовнішній вигляд залишають бажати кращого? Може бути, ще у вас залишилися старенькі дерев’яні вікна, а вам хочеться чогось більш сучасного та красивого? Тоді ця стаття точно для вас, в ній ви дізнаєтеся способи зовнішньої обробки балкона

Зовнішнє оздоблення балконів і лоджій включає в себе кілька видів робіт, що розрізняються по використовуваному матеріалу і технологій. Наприклад, таким, як: сайдинг, покриття профнастилом, використання фасадних панелей, блок-хаус. Так давайте розберемо, ніж вони розрізняються і які у них позитивні властивості кожного матеріалу.

Cайдинг

Добре підходить за кліматичними умовами Києва метод обробки і утеплення лоджій і облицювання балконів з використанням вінілового матеріалу.

Переваги:

 • Великий вибір кольорових відтінків.
 • Гарне протидію вологи.
 • Захист від сильних перепадів температури.
 • Стійкість до вигоряння на сонці.
 • Довгий термін служби без втрати привабливого вигляду і захисних властивостей (до 20 років).

Профлист

Оцинковані сталеві листи різного профілю і кольору також використовуються для обробки балкона зовні, так само як і обробці лоджій. Профлист має естетичний зовнішній вигляд і гарні захисні властивості. Також він може бути використаний для утеплення та оздоблення лоджій. Оздоблення та утеплення балкона також вирішує проблему обшивки парапету і настилу покрівлі.

Фасадні панелі

Бюджетний матеріал для облицювання та оздоблення лоджій і балконів, що складається з полімерів з імітацією дерев’яного бруса, каменю та іншої фактури, добре захищає балкон або лоджію від промерзання, намокання, зайвого шуму з вулиці. Зовнішнє оздоблення балкона цим матеріалом поєднується з його склінням.

Блок-хаус

Представлений продукцією з деревини, термічно оброблений в сушильних камерах. Виглядає дуже натурально, добре протистоїть холоду і вологи. Оздоблення балконів і лоджій під ключ з використанням блок-хауса виглядають дуже вишукано і залишають тільки хороші враження.

Вартість балкона під ключ і що впливає на ціну

Вартість обробки балкона під ключ розраховується для всіх випадків індивідуально і в залежності від побажань варто визначитися з орієнтовною сумою, яку ви готові витратити на капремонт.

На ціну оздоблення та утеплення балконів і лоджій впливають:

 • товщина і камерність пластикового профілю віконних конструкцій, фурнітурна комплектація і тип склопакета;
 • розміри балконних рам і кількість стулок (чим більше, тим дорожче);
 • матеріали, які застосовуються для внутрішньої і зовнішньої обшивки, утеплення і виготовлення виносу;
 • перелік робіт, необхідних для обробки лоджій під ключ.

Перелік основних робіт

 • Огляд технічного стану парапету і несучої плити. Виявлення перспектив внесення змін до плану балкона і лоджії.
 • Робіт по демонтажу старого балкона. Демонтаж старих або зношених складових, в тому числі видалення іржавих перил і т. П.
 • Утеплення та оздоблення лоджії. Роботи з утеплення зовнішнього шару і досягнення вологоізоляції балкона.
 • Скління балкона і лоджії. Робиться в основному для того, щоб балкон можна було експлуатувати як місце зберігання речей, не боячись їх псування.
 • Посилення опорних перил. Перила посилюються арматурою і ваш балкон разом з лоджією стає повністю готовим. Хоча, для повної готовності любителям дивитися футбол можна провести на балкон телевізійний кабель, поставити телевізор і радіти життю.

Зовнішня обробка балкона полягає в обшивці декоративними штучним або природним матеріалом за вашим вибором. Пропонована обробка і утеплення балконів і лоджій можлива для закріплення парапетів найрізноманітнішої міцності, створює милує око екстер’єр будинку або квартири, а також покращує теплоізоляцію житлового простору. При наявності неестетичного парапету допоможе обробка лоджією під ключ з використанням силікатної цегли або акуратною кладки з піноблоку з подальшою обробкою і утепленням балкона.