Облицювання фасаду каменем

Облицювання фасаду каменем

Безкоштовна консультація

Будинок, фасад якого оброблений декоративним каменем, притягує погляди, настільки привабливий його зовнішній вигляд. Подібна облицювання стане кращою прикрасою для будь-якої будівлі, вона ж забезпечить найнадійніший захист стін завдяки таким характеристикам, як:

  • невисока теплопровідність;
  • міцність;
  • підвищена вологостійкість.

Додатковою перевагою такої обробки є відсутність необхідності виконувати будь-які підготовчі роботи, так як штучний камінь ідеально лягає майже на будь-яку поверхню. Явним достоїнством такого рішення є також простота обробки матеріалу і можливість використовувати кутові елементи. Застосування останніх дозволяє облицьовувати каменем як стіни, так і віконні прорізи.

В ідеалі облицювання декоративним каменем фасадів будівель повинна виконуватися справжніми професіоналами, тільки в цьому випадку можна гарантувати ідеальний по всіх параметрах результат. Облицювання поверхні фасаду під камінь стане кращим варіантом для тих, хто вважає за краще середньовічну готику, однак подібне рішення впишеться і в інші стилі. Декоративний камінь можна використовувати, комбінуючи з іншими матеріалами, цегла або сайдинг з ним виглядають дуже непогано.

Основні характеристики штучного каменю

Такий матеріал вважається не тільки міцним і красивим, він відрізняється підвищеною легкістю. Товщина кожної такої плитки не перевищує 8 мм, а тому при облицюванні обважнення конструкції в цілому можна не побоюватися. Оздоблення фасаду декоративним каменем забезпечить додатковий захист будинку, стримуючи руйнівний вплив температурних перепадів, вологості та інших несприятливих проявів. В результаті зовнішній вигляд збережеться первозданним на протязі не одного десятка років.

Облицювання фасаду декоративним каменем, по суті, схожа з укладанням кахельної плитки. Різниця полягає лише в тому, що у випадку з каменем дотримуватися відстань між окремими елементами не потрібно – від незначної недбалості загальний вигляд стін тільки виграє. Будь-яких турбот з доглядом за таким покриттям немає, подібний матеріал відрізняється невибагливістю і без будь-яких втручань ззовні зберігає первинний зовнішній вигляд дуже довго.

Перераховані переваги яскраво свідчать про те, що декоративний камінь має повне право називатися одним з кращих оздоблювальних матеріалів.