Монтаж сайдингу

Монтаж сайдингу

Безкоштовна консультація

Необхідність облицьовувати фасад знайома кожному власнику приватного будинку. Одним з найпоширеніших варіантів є сайдинг, який виглядає привабливо, служить протягом тривалого часу і відрізняється підвищеною практичністю. Використовуючи сайдинг, можна зробити будинок красивим і захистити його від зовнішніх проявів. Монтувати таку облицювання дуже просто, для цього достатньо мати мінімальні навички роботи з подібним матеріалом і відповідні інструменти.

Безпосередньо сайдинг представлений панелями, виготовленими з деревини, металу або вінілу, які з легкістю кріпляться один до одного. По ширині і довжині вони можуть бути різними.

Додатково такі деталі можна покрити фарбою або полімером – це дозволить запобігти пошкодження і утворення корозії. До числа переваг обробки сайдингом можна віднести:

  • Довговічність – подібна облицювання протягом декількох десятків років буде виглядати привабливо і не втратить своїх характеристик.
  • Можливість забезпечити захист будівель від снігу дощу і сонця.
  • Простоту монтажу.
  • Здатність вписатися практично в будь-який ландшафт.
  • Екологічну чистоту матеріалу.
  • Простоту догляду.

Основні види сайдингу

Одним з найпопулярніших вважається вініловий варіант, представлений панелями з ПВХ, що імітують різні матеріали. Підібрати таку обробку можна під будь-який дизайн. Використання подібного рішення є в будь-якому кліматі, при цьому коштує він недорого.

Дерев’яний сайдинг слід вибирати з особливою ретельністю, кожен елемент повинен бути ретельно оброблений або висушений, щоб в подальшому не зіткнутися з проблемою цвілі. До достоїнств такого матеріалу можна віднести екологічність, чудову теплоізоляцію і естетичний зовнішній вигляд.

Металевий сайдинг випускається зі сталі, алюмінію або цинку. Додатково його можна забарвити під деревину або камінь. Як і будь-які інші металеві вироби, елементи сайдингу відрізняються міцністю, довговічністю, стійкістю до утворення грибка і цвілі, можливістю застосовувати їх при будь-якій температурі.

На особливу увагу заслуговує цокольний сайдинг. Така обшивка виконується за допомогою цементних панелей або тих, що виготовлені з полівінілхлориду. Зовні вони можуть повністю імітувати цегла або камінь, маючи при цьому товщину від 3 мм, що дозволяє забезпечити повноцінний захист від механічних впливів, до яких схильні елементи, розташовані в нижній частині будівлі.