Монтаж декоративних елементів фасаду

Монтаж декоративних елементів фасаду

Безкоштовна консультація

Теплоізоляція та фасадні мальовничі елементи з пінополістиролу – пропонує більш економічний і надійний спосіб створення фасаду. Фасад відображає найкраще з будинку, елементи фасаду з полістиролу зроблять враження цього будинку незабутнім.

Раніше більшість фасадних мальовничих елементів для будівель були розроблені з використанням таких важких елементів, як бетон, камінь і штукатурка. Останнім часом в Києві технологія виробництва полістиролу широко використовується у виробництві карнизів, колон, архитравов, схилів, декоративних панелей і інших архітектурних прикрас.

Сьогодні прикраса і утеплення фасадів з полістиролу мальовничими елементами може бути обмежена лише уявою замовника і дизайнера. Полістирольні погодні смуги і сплайни ідеально підходять для створення арки, віконних і дверних прорізів. Вікна, оформлені з використанням живописних елементів, оформлені в готовому вигляді і сприяють яскравому вигляду фасаду. Карнизи, наріжні камені, колони, балюстради і боссажі будуть хорошим доповненням і створюють елегантний вигляд будівлі. Поверхня фасадних елементів з полістиролу покрита спеціальною захисною композицією, яка робить вироби більш важкими, і це разом з простотою монтажу робить їх найбільш зручним конструктивним елементом для будівельників в порівнянні з традиційними матеріалами. Що стосується штукатурки штукатурки, то у неї є деякі суттєві недоліки: крихкість, коротке життя, несуперечливість до атмосферних опадів, а також складність монтажу, додаткові опорні рамки і значний людський фактор. Кам’яний декор міцний, але будівля стає «дорогим», а елементи важкі і незручні в роботі. Сьогодні використання полістиролу для облицювання фасадів значно знижує вартість будівництва і в той же час економить час на установку.

Простота процесу декорування надає багато можливостей для архітекторів для створення фантастичних ексклюзивних фасадів.

Мальовничі елементи з спіненого полістиролу при утепленні фасадів перетворять існуючі будівлі в сучасні і стильні будинки, додавши в їх зовнішній вигляд «аромат».

Технічні деталі:

 • Основним матеріалом продукту є спінений полістирол. Суміш, яка використовується для покриття поверхні продукту, заснована на акрилі.
 • Покриття забезпечує захист від ультрафіолету
 • Продукти забезпечують теплоізоляцію, звукоізоляцію і гідроізоляцію
 • Продукти допомагають знизити витрати на опалення на 60%
 • Продукція має довжину 2 метра, міцну і гнучку. Вони можуть монтуватися на будь-яких типах нових або старих будівель.
 • Монтаж цих продуктів – простий, швидкий і чистий процес
 • Вироби стійкі до землетрусів і інших стихійних лих. У виборі дизайну і стилю немає обмежень
 • Продукти екологічні і не шкідливі для здоров’я людини
 • Вони більш економічні, ніж інші аналогічні матеріали
 • Продукти водонепроникні і зберігають свої властивості при будь-яких погодних умовах
 • Елегантні і елегантні елементи
 • Без обмеження кольору при фарбуванні

Спеціальний елемент – ізоляційні і декоративні панелі, що покривають весь фасад будівлі, забезпечить теплоту і комфорт, шум і гідроізоляцію, крім естетичного зовнішнього вигляду.

 1. Елементи декору вирізаються з блоків з пінополістиролу за допомогою високошвидкісної комп’ютеризованої машини з використанням методу контурної різки.
 2. Просівають машина автоматично застосовує частину еластичною шпаклівки – товсту, однорідну, середньозернисті з деякими мінеральними речовинами з кварцовою просочення на основі акрилу – на основі архітектурного продукту. Еластична шпаклівка призначена для нанесення на поверхню пінополістирольних виробів без армуючої сітки. Властивості цієї композиції дозволяють використовувати її і для інших матеріалів. Еластична шпаклівка має гарну адгезію до пінополістиролу, легкої і ідеальної стійкості до деформації.
 3. Завдяки техніці зі змінною швидкістю покриття ідеально поєднуються з чистими і різкими деталями, прямими лініями і гранями. Висока міцність і відмінна еластичність матеріалу перешкоджають розтріскування, обриву і обвалення. Покриття наносять у вигляді єдиного шару; сушка повинен бути завершений протягом 24 годин при температурі + 20 ° C.
 4. Елементи повністю збірні і готові для монтажу на фасаді утепленого будинку. Монтаж мальовничих елементів проводиться шляхом прикріплення готового виробу з використанням спеціальної клейової композиції до стіни фасаду будівлі і закріплення його за допомогою фасадних дюбелів.
 5. Після завершення монтажу мальовничі елементи готові до використання. Елементи добре пофарбовані цегляної фарбою, що дозволяє створювати будь-які кольорові схеми. Текстура покриття, що імітує поверхню каменю, надає чарівності певний шарм.