Монтаж фасадних панелей

Монтаж фасадних панелей

Безкоштовна консультація

Фасадні термопанелі вважаються інноваційним оздоблювальним матеріалом і стали досить поширеними в нинішньому ринку України. Термопанелі реалізовують реальне утеплення фасадів і застосовують в облицюванні вже побудованого споруди.

Структура термопанелей

Зовні термопанелі для фасаду виглядають як тонка система.
Зовнішня оболонка виробляється з полімерів або інших матеріалів, а внутрішня – з пінополістиролу. Цей матеріал відмінно застосовується як утеплювач. У деяких випадках в ролі полістиролу виступає пінопласт. Пінопласт з’єднується з пластиковим покриттям, що імітує фактуру дерева, каменю або цегли. Завдяки цьому і досягаються 2 цілі, які полягають в утепленні і оновленні.

Такі термопанелі в зв’язку від смаку клієнта можуть бути представлені в будь-якому кольорі і фактурі.

Переваги термопанелей

Система фасадів хороша тим, що в той же час з обробкою можливо спорудження утеплити, підвищити звукоізоляцію. Система теплоізоляції фасаду на сьогоднішній день вважається оптимальною для створення відповідних умов зсередини споруди. Дане рішення істотно зменшить тепловтрати, так як теплозберігаючі якості звичайної, високоякісно зробленої термопанелі і товстої цегляної стіни однакові.

Ще одне її суттєву перевагу – з легкістю вирішується проблема видалення конденсату. (Не стануть мокнути і промерзати стінки, в будівлі стане тепло і сухо). Будівлі ніколи не стане загрожувати вогкість і цвіль, якщо для його обробки застосовані високоякісні фасадні панелі, чий монтаж виконаний з дотриманням всіх технологічних вимог. Фасадні панелі вважаються багатофункціональним рішенням, так як вони в той же час оберігають стіни від негативних впливу навколишнього середовища, утеплюють будівлю, а крім того виконують декоративну функцію.

Таким чином, ви зможете скористатися продукцією довгі роки. Як запевняють експерти, аж до 100 років, зберігаючи унікальні термо властивості. Період експлуатації подібних термопанелей залежить від різних умов, важливими з їх вважаються правильний монтаж і зовнішні умови.

Даний матеріал володіє основну відмінна риса – він відмінно витримує перепади температури і вологу. Більш того, він здатний перенести і раптові її зміни.

отделка фасада панелями

Облицювання фасаду панелями

Важливо вірними способом виконати монтаж, для того щоб фасад справлявся з покладеними в нього функціями. Тоді фасад з панелей зуміє прослужити не один десяток, створюючи красу зовні і теплота всередині житла.

Завдяки тому, що передбачено кутове з’єднання панелі, значно зменшується час на витяжку кутів. Матеріал для облицювання має невелику масу, з цієї причини навантаження на стіну і фундамент істотно знижується.

Особливістю і перевагою фасадних панелей для зовнішньої обробки вважається те, то що цей оздоблювальний матеріал використовується з метою отримання абсолютно рівної площини фасаду. Стіни не потрібно готувати до обробки, а невеликі нерівності просто ховаються в процесі облицювання. Монтаж панелей приховує недоліки колишнього фасаду, надає будівлі свіжий сучасний вигляд.

На рівні стінки їх можна встановлювати без каркаса, прямо до стіни. Застосовувати при цьому необхідно великі дюбеля або саморізи (при монтажі на дерев’яні стіни). В іншому випадку збирається каркас з дерев’яного бруса, яким відшкодують всі без винятку нерівності. Монтаж здійснюється без застосування дорогого устаткування. термопанелі закріплюються один до одного, ніж прискорюють процес роботи з облицювання будівлі, все без винятку відбувається без монтажу будь-яких спеціальних каркасів.

У такий спосіб, немає потреба в зайвому витраті грошей на утеплення фасаду.

отделка фасада дома панелями под кирпич

Оздоблення фасаду панелями під камінь або цегла

Для заміського будинку обробка фасаду за допомогою декоративних панелей під камінь стане чудовим рішенням.

Основна перевага полягає в його низької ціни в порівнянні з натуральним облицювальним каменем. Крім цього, монтажні роботи істотно простіше і займають менше часу, чого ніяк не скажеш про кладці каменю.

Однак, натуральний камінь для обробки можна застосовувати в тому випадку, якщо ваш будинок спочатку був призначений для цього. Так як вага каменю досить великий. З фасадними панелями такого роду проблеми не існує. Так як вони легкі і міцні, а їх зовнішній вигляд майже ніяк не помітний з натурального матеріалу, а обходяться в рази дешевше. Ще кілька років тому ви не мали можливість для себе даного дозволити. Не тільки внаслідок того, що фасадні термопанелі були дороги, а й внаслідок того, то що методика їх виготовлення була недосконалою. Камінь з його дорожнечею, величезним вагою і потребою ремонтних робіт з плином часу, відійшов на 2-ий план.

Стіна, викладена з декоративного цегли, безумовно стане приводити в захват очі власним неповторним дизайном. Але знадобляться значні кошти на придбання як цегли, так і цементу з піском. Крім цього, слід точно викласти кладку, то що потребують досить часу і сил. Значно легше – застосовувати фасадні термопанелі під цеглу, що володіють невелику вагу.

Термопанелі для фасаду під цеглу або камінь можна використовувати з метою монтажу на весь фасад житла і його інших конструкцій. Плити не містять токсичних елементів, по зовнішньому вигляду привабливі і цілком відтворюють дизайн стіни з цегли або будь-якого матеріалу. Термопанелі стійкі до зносу, з ними просто працювати.

Вартість монтажу термопанелей

Безумовно, в разі якщо застосовувати панелі, в такому випадку витрати стануть значно нижче, ніж в разі обробки плиткою або іншими матеріалами.

Оздоблення фасадів термопанелями дає можливість істотно заощадити гроші на оздоблювальні роботи та зробити експлуатацію будівлі максимально економічною.

Термотермопанелі належать до групи матеріалів, доступних для покупців з різними фінансовими можливостями. Термотермопанелі дають істотну економію грошей в зимовий період, якщо не шкодувати фінансів на придбання високоякісних матеріалів. Ціна на них залежить від якості.