Як працює вентильований фасад?

Декоративні оздоблення зовнішніх стін будинків створюють архітектурний образ, на їх покладається серйозна практична функція. У сьогоднішньому будівництві все більше трапляються вентильовані системи – вони набрали значну поширеність, так як формують естетичну привабливість будівлі.

Навісні вентильовані конструкції застосовують у випадках:

При зведенні будівлі – він працює як перешкода і прикрашає споруду, в період перебудови – з метою відновлення енергозбереження. У першому випадку дані системи передбачаються спочатку і включають в план споруди. На сьогоднішній день область використання вентильованого фасаду майже безмежна: вам зможете спостерігати оброблені системи в індивідуальних квартирних будівлях, офісних і багатоквартирних будинках, а крім того торгових центрах.

Як діє система вентильованого фасаду?

Вентфасад, як і всілякі інші оздоблювальні системи, розігрівається під сонячними проблисками нерівномірно. З цієї причини в такій системі враховано провітрювання: хвилі повітря продуктивно вентилюють місце під облицюванням. Подібним способом, система захищена від переохолодження, перегріву і під облицюванням не накопичується сирість.

Конструкцією передбачено поділ зовнішньої оболонки, утеплювача і фасаду споруди – це дає можливість відмінно уберегти будівлю від впливу природи.

Утеплювач, який застосовують при монтажі вентильованих фасадних систем, демонструє високоефективні в зимовий проміжок часу, утримуючи тепло, а в літні пекучі місяці дає можливість не допустити надмірну нагрівання фасаду.

Вентильований фасад володіє унікальною здатністю – через хорошу термоізоляції, він зрушує «точку роси» зі стіни споруди в матеріал. Це означає, що система стін не піддасться руйнуванню замерзає вологи.

Звуки великих міст значно перевершують допустимі норми. Монтаж вентфасадів може допомогти істотно скоротити шумове навантаження від звуків, що проходять в житлоплощу з дороги.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (47 оценок, среднее: 4,65 из 5)