Акрилова штукатурка Ionia

Безкоштовна консультація

Декоративна мармурова венеціанка у своєму складі має подрібнену мармурову крихту, гашене вапно, воду та різні барвники. На сьогоднішній день гашене вапно у венеціанській штукатурці під мармур у багатьох виробників замінив високоякісний акрил, сполучний компонент та сучасні синтетичні доповнення. Це спричинило розширення асортименту штукатурних сумішей, що дозволяє створювати майстрам справжні шедеври. Компанія «Дім Ремонту» надає послуги з обробки квартир, заміських будинків, котеджів, офісів, ресторанів, магазинів та будь-яких інших приміщень. Ціну за роботу ви можете дізнатися на сайті компанії або, зв’язавшись з менеджером по телефону, він зможе проконсультувати вас з будь-якого питання.

Оздоблення імітацією мармуру з венеціанки в Києві користується великою затребуваністю через високу якість та витончений стиль. Декоративним багатошаровим покриттям прикрашають стіни та стелі, а також різні архітектурні елементи. Венеціанська штукатурка відрізняється надзвичайною елегантністю, широкою гамою кольорів і наявністю різних ефектів.

Штукатурка, що імітує білий мармур

Естетична, довговічна і міцна венеціанка під білий мармур з чудовою грою світлових променів і тіней призначена для підкреслення багатого оздоблення та вишуканості інтер’єрів.

Білий колір символізує шляхетність, чистоту та багатство. У зв’язку з цим мармурова венеціанка із дзеркальним глянцем має низку переваг:

  • не сприймає негативних факторів. Штукатурка з глянсовими дзеркальними фактурами мармуру не сприйнятлива до температурних перепадів, прямих ультрафіолетових променів та інших негативних факторів;
  • вона складається з мармурового борошна – гіопалергенного матеріалу, який не виділяє шкідливих речовин;
  • створює у приміщеннях сприятливий та комфортний мікроклімат завдяки паропроникності;
  • не боїться механічних пошкоджень: розтріскування, усадка, зміна первісного кольору;
  • її можна мити із застосуванням мильних розчинів.

Компанія «Дім Ремонту» пропонує оздоблення штукатуркою під мармур в Києві не тільки стін, але і стель. Венеціанська стеля втілює у собі розкіш та витонченість. Будь-який відвідувач, який зайшов до приміщення, одразу зверне на нього увагу. Ця стеля гармонійно доповнить будь-який інтер’єр і додасть дому стильності та сучасності.

Ціна венеціанської штукатурки під мармур з використанням класичної техніки складає від 300 гривень за квадратний метр. Художня техніка коштуватиме дорожче – від 800 гривень за один метр. Тут вказано середню цінову категорію, за вартості матеріалу від 200 гривень за квадратний метр – продукція виробників з України. Італійські, німецькі та турецькі бренди коштують від 600 грн/м2. Формування ціни венеціанської штукатурки під мармур пов’язане насамперед із кольором покриття, оскільки пігменти можуть значно змінювати свою вартість. Присутність насичених відтінків – червоних, помаранчевих та різноманітних яскравих кольорів може суттєво підняти ціну покриття.

При застосуванні нестандартної техніки (промальовування прожилків, комплекс різних відтінків та інше) під час нанесення венеціанки під мармур ціна за роботу узгоджується після того, як буде виконано зразок та затверджено малюнок.

Оскільки цей вид штукатурки відносять до елітних, оздоблювальні матеріали мають значну вартість. При обробці венеціанкою під мармур ціна за роботу змінюватиметься залежно від виробників, обсягів робіт та оригінальних винахідливих вимог клієнтів. Оздоблення стін мармуровою штукатуркою є дуже трудомістким процесом, з яким легко впораються майстри компанії «Дім Ремонту».

Квартира, оброблена венеціанкою під мармур, стає схожою на королівську палату. Подібність до мармуру дає можливість будівлі виглядати благородно. Застосування цього облицювального матеріалу дуже вигідно, з якого боку не подивися, ціна за роботу з обробки венеціанської штукатуркою під мармур в компанії «Дім Ремонту» дуже доступна.